Лютий 8, 2022 0 3648 Переглядів

«Чи добре бути жінкою?»

Відповідає Oksana Najjdich

 Багато дівчат в дитинстві заздрили хлопцям і думали: чому мені не пощастило?! Але насправді народитися жінкою – величезна честь, привілей. Це можливість продовжувати, оберігати і примножувати саме ЖИТТЯ на цій планеті.

У Божому досконалому плані саме таким було місце для жінки. Гріхопадіння все ускладнило, але Божі плани попри все здійснюються. Ймення Єва (давньоєврейською – Хава) означає «та, що дає життя». Бог втаємничив жінку в надзвичайний, дивовижний процес: народження нового життя.

Коли ще ніхто не знає, вона знає, що всередині зростає маленьке диво! І враз перетворюється на жінку, яка чатує, оберігає життя. Діти стають її покликанням, посвятою і навіть жертвою!

Коли Господь тільки йшов у цей світ, Марію і Єлизавету втаємничив у це Сам Бог. І Христос у Своєму служінні завжди був надзвичайно чуйним до жінок. Він цінував і приймав їх служіння, Він був довірений їхнім рукам після смерті, і по воскресінні саме жінки першими зустріли Його й проголосили Радісну Звістку!

Господь ніколи не дорікав жінкам, але завжди підтримував їх і відповідав на їх потреби з великою любов‘ю і розумінням! Після Його жертовної смерті і славного воскресіння доля жіноцтва у світі змінилася. Тепер ми – повноцінні особи, захищені законами і з правами, яких не мали від гріхопадіння. Ми співаємо: «Коли приходить Бог, все змінюється», і для жіноцтва це справді так. Ми отримали стільки милості і благодаті від нашого Господа!

Кожна жінка, котра усвідомила це – через покаяння й прийняття Господа у своє серце – присвячує всю себе служінню Господу, щоб не тільки народжувати, але й спасати життя. Вона відчуває свою близькість з Господом і величезну відповідальність за збереження життя на землі і за спасіння тих, кого Бог їй довірив!

Хай благодать Божа надихає нас іти в цьому земному покликанні з великою радістю і втіхою!

Текст: facebook

Попередня Пастор-учитель Сергій Вітюков перейшов у вічність
Наступна «Покаялася, і знаю, що Бог простив. Але совість і далі мучить?»

Вам також може сподобатися

Покликана нести життя

Коли присутня тривога…

Відповідає Anna Verenych ТРИВОГА – це узагальнений страх, який спричиняє

Покликана нести життя

14 принципів за 14 років в бізнесі від Ірини Шеремети

Бізнес не може вестися всупереч інтересам сім’ї. Для мене як

Покликана нести життя

Як знайти і втримати баланс між зовнішньою і внутрішньою красою?

Відповідає Marichka Galyuk Важливість плекання внутрішньої краси не належить до