Лютий 7, 2022 1 1250 Переглядів

Пастор-учитель Сергій Вітюков перейшов у вічність

Відомий пастор-учитель, доктор богослов’я, добрий батько та чоловік Сергій Вітюков пішов до Господа.

Сергій Вітюков народився у м. Санкт-Петербурзі у християнській сім’ї. Навернувся до Господа у віці 12 років, а з 24 років почав активно служити. Починаючи з 1988-го, ніс служіння пастора-вчителя. У 90-х був директором літньої Місіонерської школи в тодішньому Іллічівську (сьогодні Чорноморськ, неподалік Одеси).

У 1998-му заснував місію «Оновлення» (Renewal Ministries), яка займається поширенням Слова Божого та допомагає християнам у їхньому духовному становленні. Навчання за програмами Сергія Вітюкова (про вплив на дитину, сім’ю та шлюб, пасторське консультування, богослов’я, герменевтика та інші) пройшли тисячі людей у США та країнах СНД. Сотні з них стали служителями та лідерами церков.

Українська Церква Христин Віри Євангельської висловлює щирі співчуття дружині Віолетті, дітям, брату Леоніду, який проживає і служить в Одесі, мамі  та всім рідним і близьким, хто сумує у зв’язку з відходом у вічність божої людини та Його слуги Сергія.

Попередня «Церкви займаються тим, що найбільш необхідне суспільству – це здорова мораль» - Михайло Паночко під час зустрічі ВРЦіРО з Головою Верховної Ради України
Наступна «Чи добре бути жінкою?»

Вам також може сподобатися

Новини

6 запитань Всеукраїнської Ради Церков до кандидатів у депутати

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій просить усіх учасників парламентських

Новини

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій відзначила 25 років діяльності  

Досвід міжконфесійного порозуміння, який здобула Всеукраїнська Рада Церков і релігійних