Лютий 7, 2022 1 1466 Переглядів

Пастор-учитель Сергій Вітюков перейшов у вічність

Відомий пастор-учитель, доктор богослов’я, добрий батько та чоловік Сергій Вітюков пішов до Господа.

Сергій Вітюков народився у м. Санкт-Петербурзі у християнській сім’ї. Навернувся до Господа у віці 12 років, а з 24 років почав активно служити. Починаючи з 1988-го, ніс служіння пастора-вчителя. У 90-х був директором літньої Місіонерської школи в тодішньому Іллічівську (сьогодні Чорноморськ, неподалік Одеси).

У 1998-му заснував місію «Оновлення» (Renewal Ministries), яка займається поширенням Слова Божого та допомагає християнам у їхньому духовному становленні. Навчання за програмами Сергія Вітюкова (про вплив на дитину, сім’ю та шлюб, пасторське консультування, богослов’я, герменевтика та інші) пройшли тисячі людей у США та країнах СНД. Сотні з них стали служителями та лідерами церков.

Українська Церква Христин Віри Євангельської висловлює щирі співчуття дружині Віолетті, дітям, брату Леоніду, який проживає і служить в Одесі, мамі  та всім рідним і близьким, хто сумує у зв’язку з відходом у вічність божої людини та Його слуги Сергія.

Попередня «Церкви займаються тим, що найбільш необхідне суспільству – це здорова мораль» - Михайло Паночко під час зустрічі ВРЦіРО з Головою Верховної Ради України
Наступна «Чи добре бути жінкою?»

Вам також може сподобатися

Новини

Церкви тепер не зобов’язані облаштувати газові лічильники модемами

Уряд остаточно вирішив питання про звільнення релігійних організацій від обов’язку

Соціальне служіння

Михайла Дрена благословили на служіння відповідального за роботу церкви у в’язницях та реабілітаційних центрах Львівщини

П’ятидесятницька церква «Нове життя» в місті Бориславі Львівської області одна з тих, де гарно поставлене соціальне служіння. Саме тут і пройшла обласна конференція служителів тюремного та реабілітаційного служінь.

Новини регіонів

У Березному на Рівненщині поруч з церквою відкрили дитячий майданчик

Відтепер дітлахи з міста Березного зможуть бавитися на новому дитячому