Листопад 5, 2017 2 2130 Переглядів

70 авторитетних християнських спікерів служитимуть на сьомому Східноєвропейському лідерському форумі у Києві

    З 29 листопада по 2 грудня 2017 року в Києві відбудеться сьомий Східноєвропейський Лідерський Форум.

    Форум – це платформа для християнських лідерів різних деномінацій для побудови мостів, учнівства і популяризації проектів, спрямованих на євангелізацію східноєвропейських народів та їхніх культур.

    Протягом чотирьох днів роботи Форуму близько 70 авторитетних спікерів зі Східної та Західної Європи, а також зі Сполучених Штатів Америки представлять 120 тем, що стосуються найрізноманітніших сфер служіння і професійної діяльності.

    Формат СЄЛФ передбачає ранкові та вечірні пленарні сесії, секції, семінари, круглі столи, майстер-класи і ток-шоу.

    У 2016 році СЄЛФ був присвячений підготовці до масштабного святкування 500-річчя Реформації, і протягом 2017 року команди християн, пов’язаних з Форумом, зробили дуже багато різних проектів, спрямованих на Реформацію Церкви і суспільства. На думку організаторів Форуму «святкування річниці Реформації повертає Церкву і суспільство до біблійних основ нашої цивілізації. І що не менш важливо, вказує на ідеї Реформації, як дорожню карту для глибинних змін в Україні, а також євроінтегрує українців в традиційну християнську Європу».

    У цьому році фокус-тема Форуму: Реформація триває! Мета: сприяти тому, щоб розпочаті в 2017 реформаційні проекти стали системною частиною постійної роботи Церкви.

    На Форумі буде представлено 12 секцій: «Церковне лідерство», «Бізнес», «Університет», «Апологетика», «Сімейне служіння», «Молодіжне служіння», «Євангелізація», «Місіонерство і відкриття нових церков», «Мистецтво і культура», «Медіа», «Церква і соціальне служіння», «Церква і громадянське суспільство».

    «У наш час перед Церквою в Східній Європі стоять два виклики: один регіональний, а другий глобальний, і обидва пов’язані з духовно-світоглядними, а також суспільно-політичними перетвореннями, які переживають наші країни і світ в цілому», – сказав засновник і директор СЄЛФ Ярослав Лукасік. Перший виклик стосується питань збудування національної культури народів Східної Європи, і тут найбільшим завданням є декомунізація, а також реакція на погрози з боку ідеології «русского мира». Другий виклик стосується збереження християнських фундаментів європейської цивілізації. Спочатку модернізм, а потім ідеї постмодернізму піддали цей фундамент серйозній ерозії. І модернізм, і постмодернізм відображені в різних версіях ліберальної теології, яка продовжує підривати основи християнської віри на території самої Церкви. Форум від самого початку свого існування фокусувався на цих питаннях, намагаючись знайти практичні шляхи для вирішення нагальних проблем».

    Будь ласка, реєструйтесь на сайті:   http://2017.forumeast.eu

    Ресурсний сайт: http://forumeast.eu

    Сайт події: http://2017.forumeast.eu

    Пишіть нам на: info@forumeast.eu

    Контактний номер телефону: +38 097 003 14 25

    Прес-центр СЄЛФ #R500

 

 

Попередня Іван Проханов. Співець радості та оптимізму
Наступна Місіонери-координатори проекту «400 церков за п’ять років» пройшли перший етап навчання

Вам також може сподобатися

Новини

Департамент освіти розпочав новий медіа-проєкт за програмою «Оновлення»

Новий медіа-проєкт Департаменту освіти УЦХВЄ в рамках програми «Оновлення» стартував

Новини

Агнець

Хилився хлів убого. Старі рипіли двері. Далекий гомін міста лякливо