Липень 31, 2014 0 809 Переглядів

Михайло Паночко привітав Асамблеї Божі США із 100-річчям

     Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко надіслав вітання суперінтенденту Асамблей Божих США Джорджу Вуду з нагоди 100 річного ювілею найбільшої п’ятидесятницької Церкви Сполучених Штатів Америки. Урочисті заходи з нагоди ювілею відбуватимуться 5-10 серпня в Спрінгфілді, США.

     «Сердечно вітаємо Вас, дорогий брате, а у Вашій особі все братерство Асамблей Божих з великим святом і ювілеєм – 100річчям з дня заснування. З Божою допомогою Асамблеї Божі за сто років виросла у потужну п’ятидесятницьку спільноту, вплив якої відчувається майже у всіх країнах світу» – ідеться у привітанні.

     «Особлива вдячність вам від Церкви християн віри євангельської України, яка почала своє буття у 1921 році, коли місіонер Іван Воронаєв з благословення Асамблей Божих вирушив зі своєю сім’єю в Україну і потужно посіяв зерна Євангелії, що дали рясний плід.

     Ми також пам’ятаємо велику жертовну працю брата Густава Шмідта у Західній Україні в 20 роках минулого століття. Вона принесла гарний врожай, утворилися сотні нових церков. Ми пам’ятаємо величезну підтримку для братерства України в часи незалежності через місіонерів Асамблей Божих Роберта М’якіша, Джеррі Перслі, Френка Мартіна, Кевіна Тайлера та багатьох інших.

     Ми вдячні Богу і Вам за співпрацю. Бажаємо щоб у своєму другому сторіччі служіння Богові Асамблеї Божі стали ще більш ефективними та впливовими!» –  завершує вітальний лист старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

{hwdvs-player}id=80|width=560|height=340{/hwdvs-player}

{hwdvs-player}id=81|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Дисковий електродерматом придбано і передано військовому госпіталю
Наступна Будьте внимательны к действиям Господа

Вам також може сподобатися

Новини братерства

49 людей прийняли святе водне хрещення в Івано-Франківську

30 червня 2012 року на березі р. Бистриці Надвірнянської церква ХВЄ м. Івано-Франківська провела святкове богослужіння.

Новини братерства

Святкування ювілею української Першокниги в “Пересопниці”

3 вересня 2011 року на території культурно-археологічного комплексу «Пересопниця» вже вдруге відзначали 450-річчя Пересопницького Євангелія. Перше, затверджене на державному рівні святкування відбулося 27 серпня, в день, коли за історичними даними було завершено написання Книги.

Новини братерства

Олександр Попчук: «Божий план спасіння – це найбільша Реформація»

    У вівторок, 21 лютого, у приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч служителів відділу благовістя ЦХВЄУ. Благовісники з різних регіонів Україну прозвітували про роботу за рік та провели аналіз здобутків.