Липень 30, 2014 0 750 Переглядів

Дисковий електродерматом придбано і передано військовому госпіталю

     Від початку бойових дій, що тривають на сході України у рамках АТО, в Головному військовому клінічному госпіталі побільшало роботи для лікарів. Сюди, у Київ, як і у Дніпропетровськ, Харків та інші міста везуть поранених, обгорілих, покалічених людей.

     Минулого тижня старший єпископ Михайло Паночко відвідав госпіталь, де мав нагоду на власні очі побачити та поспілкуватися із пацієнтами, котрі потрапили на лікарняне ліжко з поля бою. Під час розмови із персоналом та керівництвом госпіталю Михайло Степанович отримав прохання допомогти із придбанням дискового електродерматома нового покоління.

     Це сучасний апарат для трансплантації шкіри при тяжких опіках, який свого часу був розроблений вітчизняними спеціалістами на базі опікового відділення Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги. електродерматом «ДК-717» оснащено високоточним ріжучим інструментарієм, що дозволяє ефективно застосовувати його при пошаровому видаленні змертвілих тканин на ділянках тіла, уражених опіками. Крім того, апарат можна використовувати для отримання трансплантатів шкіри у важкодоступних донорських ділянках, що дуже важливо, коли справа стосується пацієнтів з численними опіками (наприклад, як у пацієнта, котрий вижив після того, як вибрався із палаючого БТРа).

     Апарат, який замовили у тернопільських спеціалістів, вже надійшов до Києва, і 29 липня 2014 р. представники Головного офісу ЦХВЄУ вручили його медикам Головного військового клінічного госпіталю.

      Благослови, Господи, руки лікарів!

     ***

     Церкви християн віри євангельської у всіх областях України сьогодні проводять активну благодійницьку роботу. Вони не лише приймають переселенців із зони АТО, відвідують поранених у лікарнях і збирають та перевозять допомогу постраждалим людям у Донецькій і Луганській областях, але й допомагають армії. Зокрема передають харчі, закуповують форму (нерідко від білизни до бронежилетів). Завдяки своїм вчинкам, готовності жертвувати власний час і кошти заради інших,  християни зустрічають як серед військових, так і серед населення багато людей, які із спрагою сприймають Слово Боже і просять за них молитися.

Попередня Плачте з тими, хто плаче
Наступна Михайло Паночко привітав Асамблеї Божі США із 100-річчям

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Ви, що у Христа хрестилися, у Христа зодягнулися!»

   На Водохреща у євангельських церквах традиційно  проводять Хрещення нових  членів. Відтак тільки у церквах Києва та області 18-19 січня 2015 року було охрещено десятки людей.

Новини братерства

Епископ Анатолий Бескровный: «Были дни, когда мы принимали до 400 переселенцев»

     Внимание всей страны, в том числе и церкви, сегодня приковано к Юго-востоку Украины. Но одно дело судить о ситуации по новостям в СМИ, и совсем другое быть очевидцем событий.

Служіння дітям і підліткам

У Києві лідери служіння дітям і підліткам звітували, ділилися досвідом та малювали мрію 

«Нарешті зустрілись! Це був час знайомства з новими служителями, спілкування,