Червень 4, 2013 0 800 Переглядів

В Києві розпочала роботу друга Міжнародна місіонерська школа

       3 червня 2013 року на базі Київського Біблійного інституту відкрилась Міжнародна місіонерська школа, у якій розпочали навчання 24 молодих місіонери із чотирьох країн СНД. Школа діє під егідою місії «Світло для народів», що працює спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

      На церемонії відкриття з привітальним словом до студентів звернулися ректор КБІ Сергій Манелюк, який представив їм викладацький склад школи. А її слухачів представив координатор місіонерської школи Антон Кукса: найбільша група студентів з України – це 14 чоловік, 6 приїхали з Росії (Калінінградська область, республіка Татарстан та республіка Удмуртія), ще по 2 студенти – із Грузії та Узбекистану.

     Говорячи про важливість місії, Антон Кукса згадав приклад одного пастора, який підчас Вечері Господньої отримав одкровення від Бога:

     – Після того, як звершили хлібопереломлення пастор, як звичайно, запитав: «Брати і сестри, чи нікого ми не пропустили?» І раптом побачив видіння – цілі народи, які ще не пізнали Христа, вигукували: «Нас пропустили! Нас пропустили!..» Місія проповідувати Христа завжди залишається актуальною, – зазначив координатор.

     Пастор церкви «Божий мир» Юрій Кулакевич, привітав студентів від імені об’єднання церков ХВЄ Києва. Він закликав молодих місіонерів дивилися на людей, яким вони покликані служити, очима і серцем Бога.

      – Я впевнений, що ці три місяці навчання у місіонерській школі ще більше відточать ваше розуміння себе в цьому світі, і розуміння того, що Бог робить у вашій країні, у вашому народі – зазначив пастор.

      Юрій Кулакевич дав студентам практичну пораду: будувати дружні стосунки не тільки між собою, але з різними людьми. Адже потім, раптом, коли ти цього навіть не плануєш, такі взаємостосунки виявляються надзвичайно важливими у будуванні Божого Царства. І хто хоче мати багато друзів, сам має бути дружелюбним.

      Заключне слово від імені братства та молитву благословення звершив відповідальний за відділ благовістя на Волині Ігор Скоць.

     Для довідки

    Метою служіння міжконфесійної місії «Світло для народів» є досягнення національностей, які не мають національних помісних церков та Біблії на рідній мові. Місія охоплює близько 30 країн світу: країни Східної Європи, Китай, СНД, Монголію, Туреччину та Північну Корею. Щороку місія організовує 3-4 місіонерські школи у різних країнах даного регіону (в Україні це друга школа). Вони проводяться з метою підготовки місіонерів для досягнення Євангелієм Ісуса Христа малих народностей, відкриття нових церков та розвитку діючих національних церков.

Попередня Посвячення дому молитви у м. Білгород-Дністровський (Фото)
Наступна На Дніпропетровщині продовжують молитись за Україну

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Служителі дитячого служіння провели звітну конференцію

21-22 листопада 2014 року на базі Київського біблійного інституту пройшла чергова звітна конференція працівників відділу дитячого служіння ЦХВЄУ.

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ зустрічався з Послом Ізраїлю

13 листопада старший єпископ Михайло Паночко прийняв участь в зустрічі посла Ізраїлю Реувен Дін Еля зі священнослужителями Євангельських Церков і об’єднань України, що відбулася в Посольстві Ізраїлю в Києві.

Місіонерство

На Київщині започаткували «Школу служіння»

На пресвітерській раді Київського обласного об’єднання підтримали ініціативу про започаткування