Листопад 22, 2020 0 485 Переглядів

У Києві церква та будівельні компанії зібрали подарунки для онкохворих дітей

Осіннє свято з подарунками влаштували члени київської церкви «Альфа» для маленьких пацієнтів  дитячого відділення Київського міського клінічного онкологічного центру  по вул. Верховинній, 69. 

У зв’язку з карантином для більшості малюків, які місяцями, а той роками живуть у цьому медичному закладі, санітарні обмеження ще більше посилися. Навіть ігрова кімната, де раніше хворі діти могли спільно гратися, зараз на замку. А отже, позитивні емоції (вони суттєво впливають на хід лікування) вкрай необхідні для маленьких пацієнтів.

Про це, як ніхто, знає родина Владислава та Наталії Бичковських, донька яких в 4-річному віці пережила рак нирки. Сьогодні Єві вже 10 років, дівчинка здорова та разом з батьками активно служить  у  дитячому відділенні онкоцентру.

«Коли я потрапляю у відділення, то ніби втрачаю лік часу: так хочеться обняти кожну дитину, поцілувати в ці лисі голівки», – ділиться Наталя. За можливості, вона разом з рідними та іншими волонтерами щотижня відвідує цей заклад.

Київська церква «Альфа», членами якої є родина Бичковських, не раз збирала для дитячого відділення на Верховинній продукти харчування, необхідне побутове приладдя. А нещодавно провела цікаву акцію, до якої приєдналися колективи підприємств-забудовників серед яких «Софіївські Липки».

Церква надала фото і контакти батьків хворих діток (у середньому у відділенні їх знаходиться 30-40), і кожен, хто забажав приєднатися до акції, мав підготувати подарунок. Добродійники скористалися нагодою запитати про що мріють маленькі пацієнти: так у коробках з цукерками і дитячими книжками з’явилися  планшети та інші недешеві подарунки.

Оскільки у закладі зараз карантин, частина дітей разом з мамами, зодягнувшись, вийшли за подарунками на вулицю.  А тим, хто знаходився на процедурах і не зміг вийти, їхні сюрпризи доставили до палат.

«Це так розчулює, коли бачиш як очі цих дітей починають світитися від радості. Їм так хотілося чим швидше розпакувати свої коробки!» – діляться волонтери.

Пастор церкви «Альфа» В’ячеслав Когут  висловлює щиру подяку усім, хто доклав своє серце, ресурси і фінанси, щоб допомогти: «Я знаю, що до дітей потрапили  хороші подарунки. Вірю, що послання, яке несуть в онкоцентр наші служителі, торкнеться дитячих сердечок, укріпить надію батьків на те, що вони не залишені Богом».

Сьогодні молодь церкви загорілася ідеєю провести для маленьких пацієнтів майстер-клас на платформі  Zoom: власноруч виготовлені поробки стануть хорошою подякою добродійникам та сприятимуть їхній подальшій дружбі.

Попередня Протестантські церкви закликали уряд скасувати дискримінаційні обмеження карантину вихідного дня
Наступна «Результатом зустрічі з урядовцями стала домовленість про взаємодію у боротьбі з COVID-19, ВРЦіРО також  підняла проблеми у благодійній, освітній та інших сферах» - Анатолій Козачок 

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко: «Прошу усіх пам’ятати та іншим сказати: «Цей гріх, з Божою допомогою, людиною може бути подоланий»

Шановні брати та сестри! Поділяючи глибоку стурбованість українського суспільства новинами

Новини братерства

Учасники засідання Комітету ЦХВЄУ про гуманітарну допомогу сходу, служіння воєнних капеланів та проблеми християнської освіти

 18 вересня 2014 року відбулося засідання Комітету ЦХВЄУ. Єпископи та старші пастори обласних об’єднань…

Новини братерства