Листопад 22, 2020 0 1690 Переглядів

У Києві церква та будівельні компанії зібрали подарунки для онкохворих дітей

Осіннє свято з подарунками влаштували члени київської церкви «Альфа» для маленьких пацієнтів  дитячого відділення Київського міського клінічного онкологічного центру  по вул. Верховинній, 69. 

У зв’язку з карантином для більшості малюків, які місяцями, а той роками живуть у цьому медичному закладі, санітарні обмеження ще більше посилися. Навіть ігрова кімната, де раніше хворі діти могли спільно гратися, зараз на замку. А отже, позитивні емоції (вони суттєво впливають на хід лікування) вкрай необхідні для маленьких пацієнтів.

Про це, як ніхто, знає родина Владислава та Наталії Бичковських, донька яких в 4-річному віці пережила рак нирки. Сьогодні Єві вже 10 років, дівчинка здорова та разом з батьками активно служить  у  дитячому відділенні онкоцентру.

«Коли я потрапляю у відділення, то ніби втрачаю лік часу: так хочеться обняти кожну дитину, поцілувати в ці лисі голівки», – ділиться Наталя. За можливості, вона разом з рідними та іншими волонтерами щотижня відвідує цей заклад.

Київська церква «Альфа», членами якої є родина Бичковських, не раз збирала для дитячого відділення на Верховинній продукти харчування, необхідне побутове приладдя. А нещодавно провела цікаву акцію, до якої приєдналися колективи підприємств-забудовників серед яких «Софіївські Липки».

Церква надала фото і контакти батьків хворих діток (у середньому у відділенні їх знаходиться 30-40), і кожен, хто забажав приєднатися до акції, мав підготувати подарунок. Добродійники скористалися нагодою запитати про що мріють маленькі пацієнти: так у коробках з цукерками і дитячими книжками з’явилися  планшети та інші недешеві подарунки.

Оскільки у закладі зараз карантин, частина дітей разом з мамами, зодягнувшись, вийшли за подарунками на вулицю.  А тим, хто знаходився на процедурах і не зміг вийти, їхні сюрпризи доставили до палат.

«Це так розчулює, коли бачиш як очі цих дітей починають світитися від радості. Їм так хотілося чим швидше розпакувати свої коробки!» – діляться волонтери.

Пастор церкви «Альфа» В’ячеслав Когут  висловлює щиру подяку усім, хто доклав своє серце, ресурси і фінанси, щоб допомогти: «Я знаю, що до дітей потрапили  хороші подарунки. Вірю, що послання, яке несуть в онкоцентр наші служителі, торкнеться дитячих сердечок, укріпить надію батьків на те, що вони не залишені Богом».

Сьогодні молодь церкви загорілася ідеєю провести для маленьких пацієнтів майстер-клас на платформі  Zoom: власноруч виготовлені поробки стануть хорошою подякою добродійникам та сприятимуть їхній подальшій дружбі.

Попередня Протестантські церкви закликали уряд скасувати дискримінаційні обмеження карантину вихідного дня
Наступна «Результатом зустрічі з урядовцями стала домовленість про взаємодію у боротьбі з COVID-19, ВРЦіРО також  підняла проблеми у благодійній, освітній та інших сферах» - Анатолій Козачок 

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Місіонери-координатори проекту «400 церков за п’ять років» пройшли перший етап навчання

Освітній курс «Насадження нових церков» започаткований на базі Євангельської теологічної семінарії і включає кілька етапів. 23-27 жовтня 2017 р. відбулася перша п’ятиденна школа-семінар.

Новини братерства

У Київі відбулася робоча нарада керівників обласних відділів Соціального департаменту УЦХВЄ

Робоча нарада керівників обласних відділів Соціального департаменту УЦХВЄ, що відбулася

Новини братерства

Єпископ Цвор: «На суспільство може впливати лише Церква сповнена Духом Святим»

27 жовтня, в рамках святкування 20-ліття київської церкви християн віри євангельської «Філадельфія» (вул.Голосіївська, 57) відбулася конференція «Вплив євангельського руху в історії»…