Травень 3, 2015 2 1152 Переглядів

Щоденник старшого єпископа: квітень 2015

 

     Квітень – місяць Пасхальних святкувань  та діалогу із міжнародними делегаціями. Михайло Паночко провів робочі наради із представниками посольства США, поспілкувався з членами групи фінських християн, які приїхали до України у молитовний тур. Також мав зустріч у канцелярії братерства з головою Федерації Християн віри євангельської Німеччини Йоганом Юстусом та головою П’ятидесятницької церкви Польщі Мареком Камінським, делегацєю національного п’ятидесятницького об’єднання Асамблей Божих Франції в особі пасторів Клода Хуота та Жіля Хьозе. Сам же єпископ відвідав Великобританію в рамках Лондонської консультації щодо гуманітарної кризи на Донбасі. Отож щоденник.

     5 квітня Михайло Паночко разом з дружиною Євгенією відвідав церкву ХВЄ с. Червона Мотовилівка, що на Київщині (пастор Олександр Озеруга). Де мав проповідь про останній в’їзд  Христа в Єрусалим.

111   8 квітня старший єпископ взяв участь у відкритті соціального центру міжнародного благодійного фонду «Глорія» м. Сарни, Рівненської області та святкуванні ювілею директора Володимира Хомича. У новому приміщенні навчального центру, яке зводили п’ять років, здобуватимуть освіту юнаки та дівчата за спеціальностями образотворче мистецтво, музика, шиття  та програмування. У святкуванні взяли учать представники міської влади, які високо оцінюють благодійну та соціальну роботу місцевої церкви ХВЄ. Детальніше на сайті www.mbfgloria.com.ua

     13 квітня, на другий день Великодня, Михайло Паночко відвідав церкву м. Жовква, Львівської області, де послужив словом, проповідуючи на тему «Пасха наша – Христос».

     16 квітня головний офіс ЦХВЄУ відвідали представники посольства США – делегація із трьох співробітників. Старший єпископ дав інформацію щодо питань, які цікавили представників дипломатичного корпусу. Зокрема,  про релігійну свободу в Україні, особливо на територіях, захоплених сепаратистами.

     З 12 по 17 квітня 2015 року відбувся молитовний тур групи фінських християн, які прилетіли до України пасхальної неділі, щоб засвідчити свою підтримку українському народові. Старший єпископ мав зустріч із представниками цієї делегації та поблагословив на перебування в Україні.

333     19 квітня Михайло Степанович проповідував у київській церкві на вул. Кар’єрній, 44 на тему: «Пасха – початок свободи».

2222     20 квітня старший єпископ приймав у канцелярії братерства зарубіжних гостей – голову Федерації Християн віри євангельської Німеччини Йогана Юстуса та голову П’ятидесятницької церкви Польщі Марека Камінського. Вони  приїхали до України з метою особисто побачити та оцінити ситуацію, щоб краще уявити яким чином Церква у їхній країні може допомогти українцям. Треба сказати, що віруючі як Німеччини, так і Польщі уже допомагають постраждалим на сході України, але є бажання розширити цю допомогу.

     22 квітня канцелярію ЦХВЄУ відвідали пастори із Франції – Клод Хуот та Жіль Хьозе які представляють церкви об’єднання Асамблеї Божі. Метою їх візиту було дізнатися про служіння церкви ХВЄ України в період кризи, та особисто ознайомитись із станом справ на Сході та інших регіонах України. А також скоординувати свої дії щодо допомоги постраждалим.

     24 квітня Михайло Паночко узяв участь у засідання Міністерства закордонних справ України, під час якого була утворена громадська рада при МЗС.

     26 квітня у церкві «Голгофа» у Львові старший єпископ взяв участь у святковому богослужінні, присвяченому рукопокладенню на пасторське служіння, ректора Львівської Богословської Семінарії Володимира Салайдяка.

     28 квітня Михайло Паночко відвідав Великобританію, де взяв участь у лондонській консультації «Фокус на Україну», що пройшла під гаслом «Християнська солідарність, релігійна свобода та людське служіння під час кризи»

     30 квітня, старший єпископ взяв участь у записі двох програм на Першому національному телеканалі. А саме духовне ранкове звернення до телеглядачів.

     Нагадаємо, що у «Щоденнику» ми інформуємо не про всі, а лише про окрему події у графіку старшого єпископа ЦХВЄУ.

Попередня Вийшла друком книга Богдана Галюка «Скарб»
Наступна Команда українських богословів взяла учаcть у науковій конференції у Вільнюсі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У церквах ХВЄ оголошено тиждень посту і молитви за ситуацію в Україні

      Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко закликає до Тижня молитви та посту з 26 січня до 1 лютого з причини надзвичайно складної ситуації на Сході України, а також через небезпеку розв’язання повномасштабної війни, яка може призвести до ще більших втрат та руїни.

Освіта

На базі КБІ запрацювала сьома місіонерська школа

4 червня 2018 року на базі КБІ відбулося відкриття місіонерської

Новини братерства

Президентом Міжнародної Асамблеї християн віри євангельської обрано польського єпископа Марека Камінського

12-14 листопада 2014 року, у Варшаві  відбулася конференція Міжнародної Асамблеї християн віри євангельської (МАХВЄ). Уперше в історії  Асамблеї…