Як одесити святкували День подяки

Старобазарний сквер, що в центрі Одеси, 10 жовтня став осередком чудового осіннього свята – Дня Подяки Господу, який провела церква «Віра, Надія, Любов».
Темою урочистості стали слова із Псалма 144: «Господь великий і вихваляння гідний, ніхто не в силах Його велич осягнути. Люди з покоління в покоління будуть славити Твої великі справи».
Свято мало євангелізаційний характер. Під час програми знайшлося зайняття для різних вікових категорій гостей: ігри та творчі заняття для дітей, інтерактивні локації для дорослих. А ще присутні мали нагоду насолодитися чудовими звуками саксофона, почути пісні прославлення від музичного гурту Vnlworship, скористатися витонченою фотозоною. Та головне – почути Слово наставлення і благословіння.
Кожен одесит та гість міста, який цього дня прийшов у Старобазарний сквер, мав нагоду подякувати Господу за Його справи у своєму житті під час спільної молитви. Пастор Віктор Марченко закликав присутніх замислитись над тим, що Бог зробив особисто для кожного з них.
«Можливо, це посмішки рідних, надійні друзі, а може – сонце, яке ви бачите своїми очима і звуки пташиного співу, які пестять вухо? У кожного з нас є за що дякувати Творцеві. Але, пам’ятайте, дорогі, головний принцип жнив — що людина посіє, те й пожне!» – підкреслив служитель. Тому він закликав присутніх сіяти Любов та не забувати дякувати Господу.
Вам також може сподобатися
На Житомирщині посвятили новий Дім молитви
20 жовтня у с. Юрове Олевського району на Житомирщині відбулося відкриття
Вечір пам’яті, підтримки та надії – у Виноградові провели зустріч з вдовами та матерями полеглих воїнів
14 березня 2025 року в міській бібліотеці м. Виноградів відбулася
Зруйновані війною села півдня Миколаївщини повертаються до життя (ВІДЕО)
Велика кількість населених пунктів півдня Миколаївщини знаходились під постійними обстрілами














