Травень 7, 2014 0 1514 Переглядів

Відбулася звітно-виборна конференція Кримського об’єднання

    2-3 травня в Джанкої відбулася звітно-виборна конференція Кримського об’єднання, у якій взяли участь близько 70 делегатів з 18 церков Криму.

    На конференції також були присутні перший заступник старшого єпископа України єпископ Микола Петрович Синюк, і єпископ південного регіону України Олександр Іванович Бабійчук, якому довелось стояти цілу ніч у черзі на кордоні, щоб потрапити до Криму.

    2 травня служителі мали гарний час для духовного збудування та спілкування. Єпископи Микола Синюк і Олександр Бабійчук в одному дусі проповідували про те, як жити і служити в екстремальних, незвичних умовах. Порушена тема виявилася актуальною, особливо з огляду ситуацію, що склалася в Криму. Навіть, роз’їжджаючись з конференції, декому довелося полями об’їжджати затори на трасі, що виникли через протести кримських татар, незгодних з деякими діями нової влади Криму.

    Також брати мали можливість послужити на вечірніх служіннях в церквах м. Джанкоя та смт. Крагногвардійске .

    На другий день конференції після духовної години пройшла звітно-виборна частина конференції. Старший пресвітер Павло Федорук, його заступник Петро Ришко та відповідальні за відділи відзвітували за проведену роботу в 2013 році. За минулий рік об’єднання збільшилася ще на одну церкву, так що загальне число членів церкви в Криму становить майже 600 членів.

    На наступний термін служіння старшого пресвітера був одноголосно переобраний Павло Федорук. За клопотанням пресвітерського ради Кримського об’єднання та рішенням правління ЦХВЄУ Павло Васильович був рукопокладений в сан єпископа. Молитву благословення і посвячення звершили єпископи Микола Синюк і Олександр Бабійчук.

    Не дивлячись на переміни і деякі труднощі, брати залишаються на місцях, продовжують служіння, потребують братської, молитовної підтримки.

Попередня Семінар на тему: «7Я»
Наступна Християни, пийте з Божого джерела!

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Віктор Вознюк: «Особливості часу, в якому ми живемо»

4 січня 2014 в Рівному відбулася молодіжна обласна конференція ЦХВЄ. Спікерами конференції стали керівник відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк, керівник відділу молоді Богдан Левицький та євангеліст Василь Кравчук.

Новини братерства

Навчальна програма «Долаючи лихо» триває – приєднуйтесь!

В умовах війни всі українці переживають загальнонаціональну травму. Хтось більшою