Травень 7, 2014 0 684 Переглядів

Відбулася звітно-виборна конференція Кримського об’єднання

    2-3 травня в Джанкої відбулася звітно-виборна конференція Кримського об’єднання, у якій взяли участь близько 70 делегатів з 18 церков Криму.

    На конференції також були присутні перший заступник старшого єпископа України єпископ Микола Петрович Синюк, і єпископ південного регіону України Олександр Іванович Бабійчук, якому довелось стояти цілу ніч у черзі на кордоні, щоб потрапити до Криму.

    2 травня служителі мали гарний час для духовного збудування та спілкування. Єпископи Микола Синюк і Олександр Бабійчук в одному дусі проповідували про те, як жити і служити в екстремальних, незвичних умовах. Порушена тема виявилася актуальною, особливо з огляду ситуацію, що склалася в Криму. Навіть, роз’їжджаючись з конференції, декому довелося полями об’їжджати затори на трасі, що виникли через протести кримських татар, незгодних з деякими діями нової влади Криму.

    Також брати мали можливість послужити на вечірніх служіннях в церквах м. Джанкоя та смт. Крагногвардійске .

    На другий день конференції після духовної години пройшла звітно-виборна частина конференції. Старший пресвітер Павло Федорук, його заступник Петро Ришко та відповідальні за відділи відзвітували за проведену роботу в 2013 році. За минулий рік об’єднання збільшилася ще на одну церкву, так що загальне число членів церкви в Криму становить майже 600 членів.

    На наступний термін служіння старшого пресвітера був одноголосно переобраний Павло Федорук. За клопотанням пресвітерського ради Кримського об’єднання та рішенням правління ЦХВЄУ Павло Васильович був рукопокладений в сан єпископа. Молитву благословення і посвячення звершили єпископи Микола Синюк і Олександр Бабійчук.

    Не дивлячись на переміни і деякі труднощі, брати залишаються на місцях, продовжують служіння, потребують братської, молитовної підтримки.

Попередня Семінар на тему: «7Я»
Наступна Християни, пийте з Божого джерела!

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Волинська Рада церков написала звернення до віруючих РФ

   «Цього року український народ зіткнувся з найбільшим випробуванням за 23-річну історію незалежності своєї держави. Ще недавно було немислимим те, що тепер стало жахливою дійсністю: воюють два народи, які так довго називали себе братніми, воюють люди, що вважаються одновірцями», – йдеться у зверненні.

Новини братерства

Звернення членів ВРЦіРО до Верховної Ради України на підтримку медичної реформи

Український парламент розглядає законопроекти, спрямовані на реформу системи охорони здоров’я в нашій державі. Звертаємося до вас з проханням підтримати цю реформу, адже вона є однією з ключових для подальшого…

Новини братерства

Глави євангельських Церков закликають владу відхилити безбожні законопроекти

Мова про сумновідомі проекти законів № 2342 та № 2342-1, що мають на меті надати особливий правовий захист прихильникам одностатевих сексуальних відносин, тобто зазіхають на інститут традиційної сім’ї.