Грудень 10, 2016 0 701 Переглядів

Служителі церков закликали приєднатися до руху «#Не_мовчіть» на захист церкви ХВЄ у м. Бахчисарай

 

     На початку грудня церкві «Голос надії» у м. Бахчисараї заборонили збиратися у власному Домі молитви по вул. Ракицького, 29.

     Пастор помісної церкви Костянтин Мамчур отримав постанову окупаційної влади Криму від 2 грудня 2016 р. про те, що в подальшому церкві не дозволено проводити богослужіння у даному приміщенні.

     Ще з початку серпня представники влади неодноразово висували до громади різного роду вимоги. Усі вони зводилися до того, що церква не може знаходитися напроти новозбудованого будинку підрозділу Федеральної служби безпеки Росії (ФСБ).

     Представники російської влади наказали зняти вивіску із назвою церкви та зі словами з Біблії: «Мій дім буде названий домом молитви для всіх народів!» (Ісаї 56:7).

     Як повідомляється, спочатку до церкви навідались представники ФСБ, потім прокуратури, після цього провела перевірку пожежна служба; на виявлені зауваження церква швидко реагувала і виправляла недоліки. Однак основне послання з вуст усіх цих служб було одне: «Ми НЕ зможемо співіснувати разом». Отже у п’ятницю, 02.12.16, пастору церкви було пред’явлено розпорядження про заборону використання приміщення церкви.

     У зв’язку із даними обставинами було розпочато рух «#Не_мовчіть», основна мета якого – закликати християн ревно молитися за ситуацію в Криму, підняти свій голос за церкву ХВЄ «Голос надії».

     Підтримати цей рух закликав і старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко: «Ми звертаємося до усіх, хто чує цю інформацію і просимо молитися. А також просимо кримські власті, щоб ви не переступили межу, за якою можуть бути дуже неприємні наслідки. Тому що Церква не залучена до політики, вона створена для того, щоб робити добро, щоб допомагати людям, молитися про всіх – бідних і багатих, молитися про владу. І влада тоді сильна, коли вона стоїть на позиції істини. Якщо вдала робить беззаконні речі, наступає на Церкву, то треба серйозно задуматись…»

     Михайло Степанович у відео-звернені попросив усіх молитися, щоб Бог вступився у цій ситуації, і церква могла збиратися, робити добро, як це було і раніше. «Нам жаль, що влада в Криму наступає на найбільш невинну організацію – Церкву Христову. Нехай Бог дасть мудрості і розсудливості тим, хто там приймає рішення», – зауважив Михайло Паночко. Він також наголосив, що наша справа – уповати на Господа, молитися і підтримувати наших братів і сестер, щоб вони не опускали рук.

     На сьогодні з закликом приєднатись до молитви та інформаційної акції на підтримку церкви у Бахчисараї вже виступила ціла низка служителів різних церков та громадських діячів, серед яких старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, президент Асоціації «Еммануїл»  Стів Вебер, народний депутат України Павло Унгурян, керівник відділу курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України протоієрей Костянтин Пантелей та інші.

     Молитовна акція на підтримку церкви «Голос надія» пройде у понеділок, 12 грудня, об 11:00 під стінами Посольства Росії в Україні. До участі в акції запрошуються віряни усіх церковних громад.

     Для довідки

     Церква «Голос надії» в м. Бахчисараї вже друге десятиліття поспіль проповідує Слово Боже на Кримському півострові, допомагає незаможним сім’ям, людям без житла, відвідує ув’язнених у в’язницях. При церкві працює два реабілітаційних центри для алко- та наркозалежних.

     Із закриттям Дому молитви, віряни проводять служіння невеликими групами по домах, оскільки зібратися на молитву разом, як раніше, не мають можливості. Більшість із них переконані: якщо церква та громадськість сьогодні не вступляться за громаду, кримська влада так і не дозволить їм прославляти Господа у приміщенні, яке вони будували власними руками, вкладаючи власні кошти.

1326_

{hwdvs-player}id=116|width=560|height=340{/hwdvs-player}

{hwdvs-player}id=117|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Щоденник старшого єпископа: листопад 2016
Наступна Київська церква «Філадельфія» підтримала переселенців

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Я вірю, що в України є майбутнє, бо Україну любить Бог!» – Старший єпископ Михайло Паночко на Саміті на захист сиріт.

6 та 7 лютого 2013 року у Президент Готелі (м. Київ, Україна) пройшов Східноєвропейський міжконфесійний саміт священнослужителів “Захисти сироту – зміни майбутнє”…

Новини братерства

Напередодні  Міжнародного дня захисту дітей  УЦХВЄ виступила із зверненням  щодо проблеми сурогатного материнства

  ЗВЕРНЕННЯ Української Церкви Християн Віри Євангельської щодо проблеми сурогатного

Новини братерства

Вийшла друком книга Богдана Галюка «Скарб»

   У вівторок, 28 квітня 2015 року, в Івано-Франківську в приміщенні колишнього костелу Святого Йосифа (а тепер дому молитви Церкви християн віри євангельської України) відбулася презентація другої книги християнського проповідника та журналіста Богдана Галюка «Скарб».