Жовтень 13, 2014 0 4065 Переглядів

Церква села Будки на Волині відсвяткувала 90-річчя

     Під час зібрання Молитовний будинок був, як мовиться, битком набитий: зібралося понад 300 людей. У гурті серед присутніх віруючі села впізнавали пасторів та вірян із навколишніх сіл. Адже церква Будок є материнською не для одного зібрання, вона зростила цілу низку служителів.

     Під час святкового служіння проповідники пригадали історію церкви: саме з Будок розпочалося пробудження, яке прокотилося по Волині і зокрема в Маневицькому районі у 20-х роках минулого століття. Сьогодні тут стоїть гарний молитовний будинок, діють різні служіння.

     Серед гостей, які приїхали привітати віруючих зі святом, був старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Волинської області єпископ Михайло Близнюк та старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Михайло Степанович подарував церкві велику Біблію українською мовою і залишив на пам’ять цінне наставлення – проповідь на тему «Блаженні ті, хто слухає Слово Боже і береже його». «Слово Боже несе з собою вищу міру щастя, яке називається блаженство, – підкреслив він. – У Слові заховано секрет мудрості, сили і щастя для людини. Тому так важливо його берегти».

     Цей осінній день порадував вірян чудовою погодою, а виступи дітей і молоді, спів хору, разом із добірним Словом з кафедри залишили багато незабутніх хвилин.

Попередня Новий виклик: психологічна та соціальна реабілітація військових, які повертаються із зони бойових дій, став предметом обговорення пасторів Києва
Наступна Волинська Рада церков написала звернення до віруючих РФ

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Попович Юрий Михайлович


Попович Юрий Михайлович,пастор церкви, заместитель Старшего пресвитера, Закарпатская область.

Когда я читаю Слово Божье, то верю, что Бог заранее назначил нас для Своего Царства. В это я верю твердо. Я начну с моей бабушки. Бабушка – не родная мама моего отца, мачеха. Когда ему было три с половиной года, его мама умерла, тогда в семью пришла она. Она поверила в Иисуса Христа, была очень доброй женщиной, ходила на собрание, а папа не ходил, хотя она ему говорила, что надо покаяться, но он не хотел.

Новини регіонів

Водне хрещення на річці Стир

     На святкове служіння, яке відбулося 12 липня 2015 р.  у м. Кузнецовську на березі річки Стир зібралося близько тисячі людей: члени церкви, гості, а також чимало мешканців міста.  Того дня святе водне хрещення  приймали 53 нових члени місцевої церкви ХВЄ.

Новини братерства