На Тернопільщині з’явилося нове євангелізаційне видання

Так історично склалося, що саме з Тернопільської області України вийшли одні з перших друкованих видань церкви ХВЄ (наприклад, журнал «Євангельський голос»).
Нині світ побачив перший номер євангелізаційного бюлетеня «Нове життя» Тернопільського обласного об’єднання УЦХВЄ накладом 20 тисяч. Ініціатива випуску такої газети (видання має вісім сторінок) належить Михайлу Коломийченку, який несе служіння обласного євангеліста.
За словами редактора нового видання Геннадія Андросова, планується, що газету доставлять у всі населені пункти Тернопільщини, а особливо в села, де слабо діють або ще нема євангельських церков.
«Молімося, брати та сестри, щоб кожен екземпляр цієї газети був донесений до читача і сприяв наближенню Царства Божого» – говорить Геннадій. Він висловив сподівання, що другий номер «Нового життя» вийде на Різдво, а також запрошує братів та сестер з Тернопільщини долучитися до цієї праці. А саме. надсилаючи на адресу редакції свої свідчення про славу Божу, вірші, оповідання, статті на духовні (насамперед євангелізаційні) теми та головне: інформацію з місцевих громад про життя і служіння церкви.
Вам також може сподобатися
Представники ВРЦіРО зустрілися з єпископом Євангелічно-Аугсбурзької Церкви в Польщі
27 лютого 2025 року відбулася зустріч представників Всеукраїнської Ради Церков
Пастори Полтавщини узгодили план дій на лютий-травень
У понеділок 28 січня відбулася чергова зустріч пресвітерської ради обласного
Новояворівська церква відзначила 20-річчя
Помісна церква християн віри євангельської у Новояворівську Львівської області розпочалася із невеличкої групи людей, що збиралися по приватних квартирах. У вересні церква відзначила своє 20-річчя, це була гарна нагода озирнутися назад і згадати милості Господні.