Листопад 11, 2020 0 251 Переглядів

Вийшов друком черговий, третій номер журналу «Благовісник»

Вийшов друком черговий, третій номер журналу «Благовісник». Тема цього випуску: «Віра, що змінює світ».

У тематичній підбірці можна ознайомитися з матеріалами, які розповідають про те, як віра окремих християн та діяльність Церкви вплинула на історію суспільства, розвиток освіти, науки, мистецтва. Зокрема це статті «Біблія і цивілізація» Джеймса Кеннеді та Джеррі Ньюкомба, «Американська християнська революція і конституція», «Христос у світовій історії». У рубриці «Історичні постаті» читача чекає знайомство з відомими християнами, які своєю діяльністю змінили світ.

Матеріал «Церква і політика» підготовлений за матеріалами телепроекту «Слово істини», у якому брали участь Віктор Вознюк, Олег Шеремета, Олександр Третяк та Олександр Пуршага.

Доповнює підбірку розповідь про сім’ю українських місіонерів Володимира та Вікторії Ярошенків, які працюють в африканській Кенії. Там вони не лише свідкують про Христа, але й намагаються практично змінити світ в межах невеликої місцевості, допомагаючи місцевим жителям в матеріальній, освітній, медичній сферах.

У проповіді «Два віруси» старший єпископ Української Церкви ХВЄ Михайло Паночко говорить про віруси, які можуть уразити наше серце: невірство та твердосердя.

У часописі публікується інтерв’ю з ректором Київського біблійного інституту Олександром Довиденком, у якому він розповідає про свій духовний шлях та служіння.

Цього року минає 50 років з моменту виходу відомої радіопередачі Івана Зінчика «Жива надія». Тоді вона називалася «Дорога до Бога». Короткий екскурс в історію цього проекту зробив Геннадій Андросов, а доповнила розповідь Ольга Красун, працівниця офісу «Живої надії».

У рубриці «Представляємо область» читач має можливість ознайомитися з розповіддю старшого пресвітера Рівненського об’єднання Української Церкви ХВЄ Олександра Котка.

Переглянути “Благовісник”, 3,2020

Попередня На Тернопільщині з’явилося нове євангелізаційне видання
Наступна Старший пресвітер об’єднання церков УЦХВЄ Рівненської області Олександр КОТОК: «Поставте вічне в пріоритет»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Василь Войтович: «Програма «Доктор практичного богослов’я» у ЄТС – перша докторська програма серед вузів ХВЄ України»

Євангельська теологічна семінарія відзначила випуск першої групи докторів  практичного богослов’я. Також тут відбулася церемонія присвоєння звань «Почесний доктор практичного богослов’я» старшим служителям церков і об’єднань ХВЄ.

Новини братерства

Святкування ювілею Пересопницького Євангелія у Києві

11 вересня 2011 року в Києві у приміщенні церкви «Філадельфія» відбулося святкове богослужіння присвячене 450-річчю Пересопницького Євангелія. У святкуванні взяли участь вірні київських церков християн віри євангельської, а також запрошені гості з інших міст України.

Новини братерства

Капеланів навчать азам лікування посттравматичної стресової реакції у військових

   Френк Пьюселік, всесвітньовідомий вчений у сфері психотерапії и реабілітації, який нині проводить курси для капеланів українських церков, які несуть служіння у зоні АТО.