Листопад 11, 2020 0 552 Переглядів

Вийшов друком черговий, третій номер журналу «Благовісник»

Вийшов друком черговий, третій номер журналу «Благовісник». Тема цього випуску: «Віра, що змінює світ».

У тематичній підбірці можна ознайомитися з матеріалами, які розповідають про те, як віра окремих християн та діяльність Церкви вплинула на історію суспільства, розвиток освіти, науки, мистецтва. Зокрема це статті «Біблія і цивілізація» Джеймса Кеннеді та Джеррі Ньюкомба, «Американська християнська революція і конституція», «Христос у світовій історії». У рубриці «Історичні постаті» читача чекає знайомство з відомими християнами, які своєю діяльністю змінили світ.

Матеріал «Церква і політика» підготовлений за матеріалами телепроекту «Слово істини», у якому брали участь Віктор Вознюк, Олег Шеремета, Олександр Третяк та Олександр Пуршага.

Доповнює підбірку розповідь про сім’ю українських місіонерів Володимира та Вікторії Ярошенків, які працюють в африканській Кенії. Там вони не лише свідкують про Христа, але й намагаються практично змінити світ в межах невеликої місцевості, допомагаючи місцевим жителям в матеріальній, освітній, медичній сферах.

У проповіді «Два віруси» старший єпископ Української Церкви ХВЄ Михайло Паночко говорить про віруси, які можуть уразити наше серце: невірство та твердосердя.

У часописі публікується інтерв’ю з ректором Київського біблійного інституту Олександром Довиденком, у якому він розповідає про свій духовний шлях та служіння.

Цього року минає 50 років з моменту виходу відомої радіопередачі Івана Зінчика «Жива надія». Тоді вона називалася «Дорога до Бога». Короткий екскурс в історію цього проекту зробив Геннадій Андросов, а доповнила розповідь Ольга Красун, працівниця офісу «Живої надії».

У рубриці «Представляємо область» читач має можливість ознайомитися з розповіддю старшого пресвітера Рівненського об’єднання Української Церкви ХВЄ Олександра Котка.

Переглянути “Благовісник”, 3,2020

Попередня На Тернопільщині з’явилося нове євангелізаційне видання
Наступна Старший пресвітер об’єднання церков УЦХВЄ Рівненської області Олександр КОТОК: «Поставте вічне в пріоритет»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Медичне обладнання на суму понад $800 тис. передали церкви християн віри євангельської США лікарям Головного військового клінічного госпіталю України

    Урочиста церемонія передачі медичного обладнання, наданого українською євангельською діаспорою США…

Новини братерства

Михайло Паночко на молитовному віче у Херсоні (ВІДЕО)

Молитва за мир в Україні об’єднала християн різних конфесій у всіх областях нашої держави. 30 березня до віруючих, які вийшли на центральну площу Херсона приєднався старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він звернувся.

Новини братерства

Триденний навчальний курс для служителів Волині у с. Заозерне

З 16 по 18 лютого 2021 року в Ретрітцентрі церкви