Листопад 4, 2020 0 1104 Переглядів

Розпочав навчання перший курс Християнської відкритої академії

3 листопада на вступній сесії ХВА були присутні християни різних конфесій і деномінацій з України, Білорусі, Польщі, Чехії, Іспанії, Великобританії, Сполучених Штатів Америки тощо.

У вступній промові директор ХВА Ярослав Лукасік зробив акцент на необхідності мати біблійний світогляд, сильний характер і високий рівень професіоналізму тим, хто покликані бути місіонерами в суспільно-політичній сфері. «Для того, щоб впливати на культуру і національні процеси, потрібно мати навички біблійного осмислення глобальних і локальних викликів нашого часу. Я сподіваюся, що Християнська Відкрита Академія стане для вас аналітичним центром, що дає подібні навички, і тим навчальним закладом, в якому ви отримаєте широкий спектр гуманітарних знань, необхідних для роботи в публічній сфері».

На даний момент в ХВА зареєстровано понад 300 студентів.

Християнська Відкрита Академія – це освітня програма для лідерів, які покликані впливати на громадську сферу і нести туди християнські цінності. Мета проєкту – допомогти християнським громадам об’єднатися, щоб системно створювати проєкти християнського впливу на суспільство, а також створення формації християнських лідерів для служіння в громадській сфері.

Програма реалізується в партнерстві з Острозькою Академією та американським університетом Spring Arbor University. Під час відкриття ХВА ректор Національного університету «Острозька Академія» Ігор Пасічник розповів про історію «славного граду» Острога, про перший вищий заклад Східної Європи XVI століття Острозьку Академію – нині одну з трьох кращих ВНЗ України – та її засновника князя Василя-Костянтина Острозького. «Формування національної еліти, яка живе християнськими цінностями, для служіння на благо України – незмінна мета Острозької Академії як у XVI столітті, так і у столітті XXI», – підкреслив ректор.

Організатори ХВА запевняють, що кожного четверга студентів чекають вебінари з блискучими професіоналами своєї справи, які виступатимуть з різними темами з апологетики, історії, філософії, соціології, політології тощо. А саме: автор понад 30 бестселерів Ос Гіннес представить тему «Горизонт 2020: можливості та виклики для Євангелія у XXI столітті»; один з кращих консервативних соціальних теологів сучасності Вейн Грудем буде говорити про «Теологію християнської місії в суспільстві»; професор християнської історії у Spring Arbor University, перекладач Біблії Чарльз Уайт зробить «Вступ до апологетики» та розповість про «Раціональні докази воскресіння Христа», а професору математики Оксфордського університету, видатному апологету сучасності Джону Ленноксу можна буде ставити питання в прямому ефірі в кінці листопада. Також серед лекторів – автор знаменитої книги «Сексуальна революція: руйнування свободи заради свободи» Габріела Кубі та найпопулярніший в Україні публічний філософ Андрій Баумейстер.

Більше інформації – тут: https://academy.forumeast.eu/

Попередня З початку осені в євангельських церквах України триває цикл святкувань Днів Подяки (фотозвіт з Рівненщини)
Наступна На Тернопільщині з’явилося нове євангелізаційне видання

Вам також може сподобатися

Новини

У КБІ розпочали навчання звукооператорів церковного служіння, охочі можуть приєднатися до групи на наступній сесії у квітні

У зв‘язку з дефіцитом кваліфікованих звукооператорів церковного служіння, у Київському

Новини

Сестринський відділ на Київщині започаткував Школу жіночого служіння

Сестринське служіння церков Київської області обрало за мету допомогти жінкам