Квітень 1, 2022 0 827 Переглядів

Комітет  УЦХВЄ продовжив термін перебування на посадах старших  пресвітерів низки областей

Рішенням Комітету УЦХВЄ від 31 березня 2022 р. продовжено повноваження старших пресвітерів у тих обласних об’єднаннях братерства, де, у зв’язку з введенням воєнного стану в Україні, звітно-виборні  конференції було перенесено.

Це стосується об’єднань церков ХВЄ у Закарпатській, Вінницькій, Одеській, Кіровоградській, Херсонській, Львівській, Черкаській та Київській областях. До вашої  уваги текст документу.

РІШЕННЯ

Про продовження терміну перебування на посадах

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», що був затверджений Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», та Указу Президента України від 14.03.2022 №133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», що був затверджений Законом України від 15.03.2022 №2119-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» та керуючись Статутом Української Церкви Християн Віри Євангельської, Комітет Української Церкви Християн Віри Євангельської постановив:

  1. На період дії правового режиму воєнного стану та протягом трьох місяців після його завершення або скасування продовжити термін перебування на посадах старших пресвітерів в Закарпатській, Вінницькій, Одеській, Кіровоградській, Херсонській, Львівській, Черкаській, Київській областях, та їхніх перших заступників і заступників, де через обставини звітно-виборні конференції не відбулися або не можуть відбутися у зв’язку з введенням воєнного стану в Україні.
  2. Старшим пресвітерам продовжувати виконання своїх обов’язків в дусі християнства та відданості братерству, жертовності а також сприяння допомозі нужденним, що постраждали від збройної агресії Росії в Україні.

31 березня 2022 р.

Попередня Михайло Паночко відвідав Румунію та супроводив до України гуманітарний вантаж
Наступна Заява ВРЦіРО про геноцид Українського народу, вчинений російськими військами на Київщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У церквах ХВЄ оголошено тиждень посту і молитви за ситуацію в Україні

      Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко закликає до Тижня молитви та посту з 26 січня до 1 лютого з причини надзвичайно складної ситуації на Сході України, а також через небезпеку розв’язання повномасштабної війни, яка може призвести до ще більших втрат та руїни.

Новини братерства

Розпочав роботу ХVII з’їзд ЦХВЄУ

   20 травня 2014 року у місті Рівне, на базі «Церкви Святої Трійці» розпочав роботу звітно-виборний з’їзд ЦХВЄУ. Форум такого рівня в Україні проходить один раз на чотири роки. Цього разу на нього прибули понад…

Новини братерства

Двадцять два студенти Міжнародної місіонерської школи при КБІ отримали сертифікати за спеціальністю «місіонер» (ВІДЕО)

     18 серпня відбувся випуск п’ятої Міжнародної місіонерської школи, що проходить на базі КБІ у співпраці з місією «Світло для народів» (Швеція).