Квітень 16, 2021 2 930 Переглядів

Будівельники з Волині почали спорудження Дому молитви у Зноб-Новгородському на Сумщині

З першими теплими днями на ділянці коло Дому молитви у селищі Зноб-Новгородське на Сумщині закипіла робота.  Бригада братів-будівельників із волинських сіл Котів, Башлики та ін. розпочала спорудження Дому молитви за каркасною технологією.

Рішення звести у селищі новий молитовний будинок було прийнято, оскільки наявний Дім став затісним для місцевої громади.

«Ми розпочали будівництво 4 квітня: розчистили майданчик та підготували і залили бетоном основу, – розповідає керівник бригади будівельників, пастор Сергій Бас. – Нині закуповуємо будматеріали, які плануємо доставити з Волині».

За словами пастора, новий Дім виросте вже за місяць-два. Він розрахований на 120 місць. Окрім залу для зібрань там буде кімната для мам з дітьми.

Як розповів  старший пресвітер Сумського  обласного об’єднання УЦХВЄ Віктор Клець, п’ятидесятницька громада у  Зноб-Новгородському існує вже двадцять років.  Це місіонерська церква, яка нині налічує понад три десятка членів, серед них  також віруючі  із сусіднього села Зноб-Трубчевське.  При церкві  активно діє недільна школа, ведеться соціальна робота.

«Хоч у Сумській  області не так багато церков  нашого братерства  (разом з малими групами – 38), проте, там де вони є, ставлення до віруючих з кожним роком змінюється на краще. Церква здобула репутацію завдяки соціальній роботі», – розповідає Віктор Віталійович.

Зокрема, надається посильна допомога малозабезпеченим сім’ям, переселенцям, родинам воїнів АТО (під час карантину роздали понад тисячу продуктових наборів). Також служителі допомагають мешканцям Будинку для літніх людей,  направляють алко- та наркозалежних до християнських  центрів реабілітації, тощо.

У  Зноб-Новгородській церкві є чимало дітей. Тож, коли брати з Волині розпочали роботу на майданчику поряд із Домом молитви, було немало юних помічників. Так, у спілкуванні та спільній праці, будується майбутнє церкви.  До речі, під час відряджень брати будівельники радо служать словом як у місцевій, так і в іншим церквам  Сумської та Полтавської областей.

Детальніше  про  технологію зведення каркасних будинків читайте в інтерв’ю  з Сергієм Басом тут.

Попередня На Харківщині провели конференцію  для подружніх пар
Наступна «Наш Закон про захист суспільної моралі потребує належного механізму реалізації» - Михайло Паночко на зустрічі з прем’єром Денисом Шмигалем

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоб організувати безкоштовний показ фільму «Лютер», заповніть форму та отримайте матеріали

   В рамках ювілею Реформації варто використати будь-яку  можливість проведення просвітницької діяльності. Одним із інструментів для цього являється трансляція …

Новини братерства

Олег Гайдаров: «Якщо твоє покликання – місіонерство, то навіть, залишивши цей шлях, ти не знайдеш кращої дороги»

80 місіонерів з різних куточків України знову зустрілися на черговій річній місіонерській конференції, яка відбулася 8-9 червня 2012 року в місії «Добрий Самарянин» (м. Рівне).

Новини братерства

Учасники звітної конференції ЦХВЄУ узгодили нові проекти – «Дні братерства», підготовка підручників, розвиток місіонерства

     13-14 квітня 2016 р. відбулася річна звітна конференція Церкви християн віри євангельської України…