Квітень 15, 2021 0 394 Переглядів

На Харківщині провели конференцію  для подружніх пар

10 квітня у харківській церкві «Джерело життя», що по вул. Скобелевська, 2, відбулося служіння для подружніх пар. Спікером святкового зібрання був гість із Тернополя Іван Мудрий, який говорив на тему «Складові міцної сім’ї».

Серед меседжів, що прозвучали, такі, з одного боку прості, а з іншого – надважливі поради.  Вступаючи у шлюб, прийміть один одного як подарунок від Бога. Також  поставте собі запитання: «Чим ми, як сім’я, можемо служити Богу?»

Щасливі пари – це наполеглива праця, переконаний Іван Мудрий. Стосунки з Богом є центром шлюбу, а віра є основою наших відносин і саме вона є вирішальною у прийнятті кожного рішення. Спікер  спонукав сімейні пари частіше ставити собі питання: «Яким світлом для світу є наша сім’я?»

Розглядаючи шкідливі фактори для щасливого шлюбу, Іван Мудрий виділив три основні. Це – егоїзм: він знищує любов, бажання зберігати вірність та радість у стосунках. Позиція 50/50, вона формує мотивацію до дії, заснованої на відчуттях. Любов, «фундаментом» якої є користь – ти мені, я тобі. І нарешті найстрашніше – позашлюбні стосунки.

Натомість  невід’ємною частиною щасливого шлюбу є домашній затишок. Чоловікові потрібен мир і спокій у домі, потрібно, щоб дружина пишалася ним. Дружині ж потрібно відчувати його священство в домі.

«Нехай головною метою кожного шлюбу буде бажання прославити Бога вашим життям»,  – побажав спікер.

Також Іван Мудрий послужив на обласному пасторському служінні, що відбулося на базі тієї ж церкви «Джерело життя».

«У світі, де з кожним роком все більше знецінюються сімейні цінності, Церква має стати на заваді розповсюдження антисімейних принципів», – зауважив спікер.

За його словами робота з сім’ями в церкві має надзвичайно важливе значення для профілактики проблем в родинах. Це – настанови молодим від мудрих служителів та сімей, які є прикладом для наслідування.

Віруюча сім’я – мініцерква, де панує взаємоповага, взаєморозуміння й любов. Де немає місця поняттю окремих «я», а є «ми» та на першому місці стоїть Бог.

Попередня Сестри Підволочиського району на Тернопільщині провели конференцію на тему «Радісна віра»
Наступна Будівельники з Волині почали спорудження Дому молитви у Зноб-Новгородському на Сумщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Вийшла друком книга Богдана Галюка «Вірність»

  «Вірність» – це художній твір, який описує випробування, що випало на долю молодої сім’ї Кленовичів через народження чорношкірої дитини. Насмішки друзів та співробітників, підозри з боку церковної громади, а крім того, депресія та відчуття провини…

Новини братерства

Рада Євангельських Протестантських Церков створила оргкомітет з відзначення 500-річчя Реформації

   РЄПЦУ вирішила проголосити 2017 – Роком Реформації та створила оргкомітет для підготовки урочистостей і просвітницьких заходів.

Новини братерства

Різдвяний трамвай у Запоріжжі

Молодь церкви «Христос – єдина надія» 6 січня 2013 року привітала жителів свого району з Різдвом Христовим у трамваї. Пасажири трамваю були приємно здивовані, адже подібна християнська акція ще ніколи не проходила в Запорізькому регіоні.