Січень 26, 2023 0 294 Переглядів

Буржуйки, теплі речі та харчі доставили у звільнені Козацьке та Веселе на Херсонщині  християни з Одещини

У місті Чорноморську на Одещині, в церкві «Життя у Христі», зібрали та доставили гуманітарний вантаж у деокуповані населені пункти Херсонщини.    

Про поїздку, яка відбулася 7 січня, розповідає  служитель церкви Тимофій Скоробогатов.

«Вранці, заїжджаючи до Херсона за нашим провідником Євгеном, оцінили силу та божевілля авіаударів росіян по місту. Дорогою робимо гак, оскільки понтонна переправа перенесена вище за течією річки Інгулець. З собою веземо буржуйки, теплі речі (дякую команді Вікторія Сазонова), продуктові набори та смачні супи від команди Жанна Гоппова, а також дитячі подарунки», – розповідає служитель у своєму Facebook.

За його словами, у смт Козацькому та селі Веселому, як виявилось, ще залишилися діти. Нехай їх мало, але вони є. Майже не виходять на вулицю – сидять по хатах, а під час обстрілів тікають у льох. Десять місяців без школи та безтурботних ігор на вулиці…

«У Козацькому нас зустрічає звук роботи ДШК росіян. Вони мають війну не з ЗСУ, а з народом України. І що більше вони нас (Україну) обстрілюють, то далі розходяться історії наших народів», – розмірковує Тимофій.

У Веселому волонтери з Чорноморська розвезли мешканцям продукти та буржуйки. Спостерігаючи за «діалогом» мінометних розрахунків, подумки подякували хлопцям ЗСУ, що змусили ДШК (кулемет Дегтярьова-Шпагіна) замовкнути.

У цей час у Чорноморську, команда церковної молоді разом із командою Терцентру соціального обслуговування (керівник Марія Іванова) провела роздачу продуктових наборів для 170 людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

«Впоралися без нашої допомоги – діти, які дуже подорослішали за рік. Слава Богу за них!» – резюмує Тимофій Скоробогатов.


Попередня «Дякую вам за цю вашу єдність», – Папа Римський Франциск делегатам Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій
Наступна Шістдесят людей отримали хрещення Святим Духом під час молитовних зібрань на Полтавщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Європейські молодіжні лідери напрацювали “БАЧЕННЯ- 2020”

ЧЕХІЯ – 18-20 лютого в Празі відбулася чергова конференція П’ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів (PEFY – Pentecostal European Forum for Youth Ministers). Цього року захід пройшов під гаслом: “INFLUENCING EUROPE” – ВПЛИВАЮЧИ НА ЄВРОПУ. Керівники національних п’ятидесятницьких молодіжних рухів збираються разом на початку кожного року щоб “звірити годинники” і, об’єднуючи зусилля, краще досягати молодих європейців.

Новини братерства

Михайло Паночко привітав главу шведської п’ятидесятницької церкви Пеле Хорнмарка із обранням президентом П’ятидесятницької Європейської Спільноти (PEF)

   Нового  голову PEF було обрано під час щорічної конференції, що відбулася 2-4 березня 2016 року у Загребі 

Новини братерства

Церкви Тернопільщини направили шість вантажівок із допомогою мешканцям Харкова та одну для ЗСУ

Наприкінці грудня п’ятидесятницькі церкви Тернопільщини зібрали та відправили в деокуповані