Січень 27, 2023 1 414 Переглядів

Шістдесят людей отримали хрещення Святим Духом під час молитовних зібрань на Полтавщині

20-22 січня 2023 року в Полтавській області пройшли регіональні молитовні служіння за участі директора Департаменту благовістя УЦХВЄ Олександра Попчука.

ПИРЯТИН. Перше служіння проходило 20 січня в місті Пирятині. Дім молитви був переповнений народом:  вільних місць не було не тільки у залі, були зайняті також суміжні кімнати. Цього вечора в Пирятин на з’їздне богослужіння приїхали служителі з навколишніх міст Лохвиці, Лубен, Чорнух, Гребінки, Оржиці. А також гості із Чернігівщини.

«Нехай серце вам не тривожиться! Віруйте в Бога!» «Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою!» Саме з таких євангельських віршів розпочав свою проповідь Олександр Попчук.

«Приймаймо Бога вірою і всяка темрява піде геть з вашого серця. Людина міцною сама по собі бути не може, людина міцна тільки в Ісусі Христі. Ось Хто може розв’язати всі наші проблеми!» – наголосив проповідник.

Коли в другій половині зібрання Олександр Попчук покликав людей до молитви покаяння, то наперед потяглася ціла вервечка тих, хто вийшов до молитви за покаяння уперше в житті.

Потім молилися  за фізичне зцілення, перед молитвою Олександр Іванович сказав: «Ви вірте трішки, а я буду вірити дуже!» Служитель засвідчив, що Бог покликав його до служіння через особисте зцілення (на той час важив трохи більш як 40 кг).

«В ім’я Ісуса Христа зцілися на славу Божу!» – промовляв благовісник, кладучи руку на чоло охочих молитися.

У кінці зібрання, була звершена молитва за хрещення Духом Святим. Як наслідок понад два десятки людей отримали дар Святого Духа з ознакою інших мов.

Євангеліст з Пирятина Микола Тарасюк пізніше засвідчив, що коли відвозив у село Прихідьки двох жінок, одна з них, яка тільки почала відвідувати церкву, радісно повідомила, що у неї після молитви за зцілення на нозі щезла гуля, через яку вона не могла вільно ходити.

ПОЛТАВА. Зранку 21 січня в полтавській церкві «Нове життя» зал був повністю заповнений, як місцевими вірянами, так і гостями з Охтирки, Зінькова, Біликів, Решетилівки, Нових Санжар, Машівки, Чутове та Минівки.

Розпочинаючи служіння, Володимир Бобик, прочитав текст із Євангелії від Луки – «На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав, щоб Добру Новину звіщати вбогим. Послав Він Мене проповідувати полоненим визволення, а незрячим прозріння, відпустити на волю помучених, щоб проповідувати рік Господнього змилування».

Основну проповідь на тему «Три великих чуда», проголосив Олександр Попчук.

«Говори до мене, Господи, бо слухає і приймає Твоє Слово душа моя!», – попросив тихенько повторити кожного слухача в залі проповідник.

«Нам треба почути, повірити і прийняти, тоді буде євангельський рух вперед!» – наголосив Попчук.

Олександр Іванович, дещо з добрим гумором, що сприяло тісному і дружньому контакту зі слухачами, в подробицях пояснював початкові істини Євангелія, зокрема про народження згори, хрещення та сповнення Святим Духом.

Друга частина служіння благовісника Олександра Попчука була практично-молитовна.

На заклик до покаяння вийшли декілька десятків людей. Серед них були люди, які це рішення прийняли вперше в житті.

Потім була молитва за зцілення. «Якщо ви хоч трошечки віруєте, то буде результат», – підкреслив служитель, розповівши перед тим кілька випадків зцілення з особистого досвіду служіння. Такі свідчення завжди сприяють зміцненню віри людей, які потребують уздоровлення.

Завершальну проповідь, своєрідний підсумок, зробив обласний пресвітер Михайло Роман, наголосивши, що Бог діє саме через нашу віру. Він заохочував слухачів і надалі поза цим зібранням рухатися та зростати у вірі.

Також була звершена молитва особисто за Олександра Попчука та його родину, за подальше життя, здоров’я, служіння благовісника.

Після завершення зібрання ще відбулася молитва за хрещення Духом Святим.

***

Плодом цього богослужіння є свідчення Божої дії.

Любов із Полтави свідчить, що перед суботнім служінням у неї боліло вухо, яке вона безрезультатно лікувала. Після молитви за зцілення вона забула про біль, вже  в дома звернула увагу, що біль чудом зник.

Олександр із Машівки, на недільному зібранні у місцевій церкві, вийшов співати пісню без окулярів. Він засвідчив, що його зір відчутно покращився після молитви в Полтаві.

РЕШЕТИЛІВКА. 22 січня зранку Олександр Попчук служив у церкві міста Решетилівка, куди також приїхали віряни із сусідніх сіл – Славки та Демидівка. Господь дарував покаяння, зцілення, а також хрестив Духом Святим людей, які мали в цьому потребу.

ГЛОБИНЕ. Вечірнім молитовним зібранням в місті Глобине завершувався візит Олександра Попчука до церков Полтавщини.

Серед гостей, які відвідали це богослужіння були служителі із Полтави, Пирятина, Решетилівки, Семенівки, Оболоні, Хорола, Староаврамівки та сусідніх населених пунктів. Зібрання проходило в схожому форматі – служителі ділилися словом, хор і групи співали, основну проповідь проголосив Олександр Попчук. Проповідник наголошував на тому, щоб ми жили згідно з Христовим Євангелієм. Після проповіді лунав заклик до покаяння, на який відгукнулося понад двадцять людей. Потім була молитва за зцілення і за хрещення Святим Духом.

Підсумок підбив старший пресвітер УЦХВЄ Полтавщини Михайло Роман. Він звернув увагу слухачів на важливості сповнення Святим Духом.

Після чотирьох служінь за участі Олександра Попчука сімдесят людей примирилися з Богом, шістдесят отримали хрещення Святим Духом, є яскраві свідчення про зцілення від хвороб, а дехто отримав звільнення від демонічної залежності.

Олег Ремінець,

Геннадій Андросов.

Попередня Буржуйки, теплі речі та харчі доставили у звільнені Козацьке та Веселе на Херсонщині  християни з Одещини
Наступна «Нас до праці покликав Господь» – благовісники Львівщини накреслили плани на рік

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Наші плани – у Божих руках» – відбулася друга конференція для дружин служителів

Жіноче служіння Української Церкви ХВЄ має давню і добру історію.

Новини братерства

«Молитва – це покривало любові» Репортаж з обласної сестринської конференції на Дніпроперовщині

   28 червня в Дніпропетровську в церкві ХВЄ «Віфанія» відбулася жіноча конференція. На зустріч з’їхалися сестри з майже усіх церков Дніпропетровської області. Понад 200 учасниць мали нагоду почути багато важливої інформації, сильні та вражаючи свідчення про силу молитви.

Новини братерства

Роман Скоць: історія одного одкровення

До України Роман Скоць повернувся після семи років проживання у