Січень 28, 2023 2 240 Переглядів

«Нас до праці покликав Господь» – благовісники Львівщини накреслили плани на рік

У Львові, на базі церкви «Віфанія» 21 січня пройшла робоча зустріч служителів відділу благовістя у Львівській області.

На початку старший пресвітер обласного об’єднання Володимир Якимів сказав слово настанови й підбадьорення та повів присутніх у молитві. У своїй проповіді він нагадав служителям, що нас до праці покликав сам Господь і ми служимо насамперед Йому. Отже, маємо бути смиренними й залежними від Нього, а коли щось добре виходить, віддавати усю славу Богові. Крім того, підкреслив, що здобуваючи певний досвід в служінні, важливо не втрачати першу любов до Господа.
Під час зустрічі вирішили низку організаційних питань та запланували окремі заходи на 2023 рік. Зокрема, вже в лютому на рівні області вирішили оголосити День посту і молитви за служіння благовістя. А наприкінці весни провести навчальну конференцію.

Очільник обласного відділу благовістя Андрій Вус запропонував розширити територію служіння, охопивши благовістям сусідні населені пункти й ті міста і села, де ще не працюють благовісники.

Учасники наради також обрали відповідальних за певні напрями служіння, зокрема, за молитовний, фінансовий, медіа та напрям євангелізації з допомогою масових статичних зображень, білбордів.

Попередня Шістдесят людей отримали хрещення Святим Духом під час молитовних зібрань на Полтавщині
Наступна Близько 2 мільйонів продуктових наборів роздали служителі харківської церкви «Свята Трійця» від початку війни

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Голова ВР Олександр Турчинов запропонував проводити регулярні зустрічі з главами церков

   Голова Верховної Ради, виконуючий обов’язки Президента України Олександр Турчинов подякував главам конфесій за те, що Церкви і релігійні організації були разом із народом у самі важкі часи: «за Слово Боже, яке лунало на Майдані Незалежності, та за молитви разом із людьми навіть тоді, коли поруч свистіли кулі».

Новини братерства

Чоловіча конференція у Вишгороді: говорили про призначення чоловіка та повноту в Ісусі

    20-21 березня 2015 року у «Церкві Бога Живого»  м. Вишгород (пастор Олександр Озеруга), відбулася чоловіча конференція для церков Києва та області.