Серпень 16, 2022 0 586 Переглядів

На Миколаївщині відбулася зустріч душеопікунів, волонтерів і служителів

13 серпня 2022 року у Домі молитви церкви ХВЄ м. Первомайськ по вул. Матросова, 11 відбулася зустріч, що об’єднала братів і сестер, які працюють з дітьми та внутрішньо переміщеними особами.

На зустрічі спікерами була подружня пара Миколи і Людмили Афанасьєвих, які провели семінар на тему: «Долаючи лихо». Метою семінару було заохотити і надихнути молодих людей, душеопікунів і служителів до праці з невоцерковленими людьми.

Ця проблема є надзвичайно актуальною, адже у наші церкви зараз приходить велика кількість невоцерковлених людей, значна частина з яких є внутрішньо переміщеними особами. Ці люди потребують особливої уваги, підтримки і допомоги не тільки матеріальної, але й, перш за все, духовної.

Під час семінару порушувалися питання про те, як почати спілкування з людиною, яка знаходиться у стресовій ситуації, як досягти з нею контакту. Крім того, учасники дізналися, чому важливо вислухати людину, які запитання варто ставити тощо.

Потім відбулися тренінги з надання першої домедичної допомоги пораненим, а також вчились, як правильно вести бесіду із людьми, котрі перебувають у стресовій ситуації.  Слухачі скористалися нагодою поставити спікерам запитання, що стосуються сфери душеопікунства, а також мали час на просте відкрите спілкування.

На зустріч приїхали гості із Вінниці, Миколаєва, смт Воскресенське та Арбузинки.

Подружжя Афанасьєвих, які на даний час проживають у Дніпропетровській області, в м. Кривий Ріг, мають великий досвід і практику роботи на державних посадах та у церковному служінні дітям та іншим верствам населення. Вони мають багато цінного матеріалу про методи допомоги людям в особливій кризі, як переселенцям, так і родичам загиблих на війні. Сьогодні вони самі є внутрішньо переміщеними особами, адже виїхали з окупованого Херсону, у якому проживали і працювали з людьми ще деякий час після початку окупації.

Наприкінці зустрічі усі присутні мали можливість висловити свої враження від почутої інформації. Багато учасників підкреслили, що завдяки семінару вони отримали натхнення від Господа не боятися спілкування з невоцерковленими людьми, а також з людьми, які перебувають у стресовій ситуації.

Автор: Богдан Свірдан

Попередня «Чи всіляке вбивство — гріх?» — відповіді на це, та інші гострі питання сьогодення шукали працівники Департаменту освіти під час чергової зустрічі
Наступна Як прийняти силу від Бога, розмірковували учасники табору Revival camp-2022 на Тернопільщині

Вам також може сподобатися

Зовнішні та міжнародні зв’язки

МЗС України налагоджує співпрацю з релігійними організаціями

    При Міністерстві закордонних справ України створена Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями.

Новини братерства

Про особливості духовного життя сучасної молоді ЦХВЄУ говорили під час чергової зустрічі молодіжні лідери.

Засідання Молодіжного Комітету ЦХВЄУ що відбулося 13 лютого 2013 р.під головуванням завідувача відділом молоді ЦХВЄУ, пастора Богдана Левицького мало на меті …

Новини братерства

Церква на Квітовій,19 у Тернополі відзначила 90-річчя

«…Був час духовного пробудження, росту церкви, був час лихоліть,  війни, це також історія нашої церкви, був час войовничого атеїзму і ми пройшли тією дорогою за що Слава Господу»