У Києві презентували водонепроникне видання Нового Заповіту для військовослужбовців

12 березня, у Києві відбулася унікальна подія – презентація першого в Україні військового водонепроникного Євангелія. Як зазначають ініціатори, для військових на передовій віра є джерелом сили, проте традиційні паперові Біблії не витримують складних умов війни. Вони псуються від дощу, бруду та важких погодних умов. Цифрові альтернативи також є небезпечними, адже мобільні пристрої можуть виявити позицію військових ворожими дронами.
Щоб розв’язувати цю проблему, ГО Bridges of Faith («Мости віри») у партнерстві з міжнародним біблійним товариством Biblica та за підтримки ВРЦіРО, розробили водонепроникну та стійку до пошкоджень Біблію, спеціально створену для українських військовослужбовців. Проєкт очолює Томас Краус (Румунія) – багаторічний партнер України та засновник численних гуманітарних ініціатив.
Ця Біблія є частиною ширшої ініціативи Bridges of Faith та партнерів із надання прямої допомоги українським військовим. А саме, генераторів, медичної допомоги та автомобілів швидкої допомоги для військових шпиталів. Також сонячних панелей, EcoFlow для капеланських установ, базових кухонних наборів Kelly Kettles для військових та сімей, що постраждали від війни.
Крім того, організація запровадила програми подолання травм для жінок, які служать в розвідці або волонтерять. Надає фінансову підтримку капеланам у їх служіння, сприяє розвитку волонтерського капеланського служіння в Україні. Надає багато іншої допомоги для військових та ветеранів.
Окрім Водонепроникної Біблії впроваджує ключові програми духовної та психологічної підтримки військових. Зокрема програми подолання ПТСР, розроблені спільно з Biblica, що допомагають військовим осмислювати пережите через віру. Навчання для лідерів церков щодо створення громад, дружніх до ветеранів, та надання допомоги військовослужбовцям після повернення додому.
А ще – Біблійний курс для військових, що допомагає солдатам знайти відповіді на глибокі духовні питання, які виникають під час служби.
У час, коли українські воїни продовжують захищати свою країну, духовна підтримка є так само важливою, як і матеріальна допомога. Цей проєкт гарантує, що військові матимуть надійне джерело віри, надії та підтримки, яке витримає найсуворіші умови війни.

Вам також може сподобатися
«Ці кадри вкотре переконують, що діти мають жити й виховуватись у сім’ї» – Михайло Паночко
Вийшов документальний фільм про життя дітей в інтернатах – правда
Біблійний брейн-ринг, квест та настанови – на Тернопільщині провели конференцію для підлітків
«Хто потрібен Богу: фани чи послідовники?» – над таким питанням
70 авторитетних християнських спікерів служитимуть на сьомому Східноєвропейському лідерському форумі у Києві
З 29 листопада по 2 грудня 2017 року в Києві відбудеться сьомий Східноєвропейський Лідерський Форум.