Полку  місіонерів  прибуло – у ЄТС випустила чергову групу випускників за програмою «Відкриття церков»
22 Грудня, 2018 1771 Переглядів

Полку  місіонерів  прибуло – у ЄТС випустила чергову групу випускників за програмою «Відкриття церков»

21 грудня 2018 р. в Євангельській теологічній семінарії відбувся ІІІ випуск студентів, які навчаються за програмою «Відкриття церков».

Ця програма була започаткована у рамках проекту «400 церков за п’ять років». Щоб досягти поставленої  мети, потрібно багато підготовлених служителів-місіонерів. Власне, семінарія виступає як навчальна платформа для їх підготовки.

У програмі задіяні найкращі вчителі-практики УЦХВЄ, а студенти приїжджають з усієї України. Для багатьох – це перша поїздка за межі рідного міста чи села, тому подібні програми допомагають не лише підготуватися до місіонерської діяльності, а й дають можливість побачити різноманіття служінь та дізнатись про дієві методи євангелізації. Зокрема, про особливості роботи з людьми різних вікових категорій, про нюанси юридичної та фінансової діяльності в українських реаліях, визначитись зі своїм покликанням.

У цьому році навчання за програмою пройшли 17 студентів, значна частина яких не  просто бачить себе місіонерами та євангелістами, а вже зробили  практичні кроки у цьому служінні.
Наталія Часнокова

Попередня Христос народився! Славімо Його!
Наступна Павло Цвор: «Якщо хочете, щоб Бог благословив у чомусь, почніть щось робити у цьому напрямку»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів
Новини братерства

«Скандинавська дитяча місія»: 20 років в Україні

26 жовтня 2012 року у залі обласного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки бракувало вільного місця, адже президент благодійного фонду «Скандинавська дитяча місія» Бо Валенберг (почесний консул України у Швеції), та директор Волинського представництва місії Людмила Лонюк запросили розділити радість свого свята друзів та співпрацівників.

Новини братерства

На Рівненщині стало на один Дім Молитви більше

23 вересня 2012 року у с.Федорівка Гощанського району Рівненської області відкрито Дім Молитви християн віри єванегльської.