Квітень 22, 2022 0 588 Переглядів

«Ніколи темрява не переможе світла. Христос воскрес! Воістину воскрес!» – Михайло Паночко

Сердечно вітаю вас зі святом світлого Воскресіння нашого Спасителя Ісуса Христа!
Христос Воскрес!

У цих двох словах є стільки сили, стільки перемоги, стільки спокою і живої надії! Бо ніщо немає влади над смертю – тільки Він. Він  сказав: «Я – воскресіння і життя. Хто вірує в мене, хоч і вмре, буде жити!»

Ісусове Воскресіння стало для нас основою спасіння. Христова перемога стала основою нашої перемоги над гріхом і над злом. Тому я вітаю вас!

Бажаю, щоб у ці важкі дні, які переживає народ України, коли йде жахлива війна, розв’язана нашими сусідами, ми не втрачали надії та віри. Щоб ми не падали в паніку, не падали духом. Як учні Христові, коли Його взяли та повели на розп’яття, коли вони побачили Його вмираючого, стікаючого кров’ю,  усі розбились і розбіглися…

Але пам’ятаймо, і ця істина навіки-віків, ніколи темрява не переможе світла, і ніколи смерть не переможе життя, яке нам дароване в Ісусі Христі. Ось чому ми віруємо в Ісуса, любимо Його та проповідуємо…

І це треба робити нам усім дружно, бо багато людей сьогодні розбитих, розчарованих, занепокоєних. Несімо їм спокій, який дав нам воскреслий Господь! Саме Він з’явився учням та повернув їх до життя і надії, дав їм силу. І з того моменту Церква Христова існує донині, і ворота пекельні її не здолають.

Вітаю вас зі святом! Хай ніякі події, навіть світового масштабу, не затьмарять нашого святкування Великого свята.

Христос воскрес! Воістину воскрес! І вся слава хай буде Йому єдиному!

З любов’ю та молитвою про вас

Михайло Паночко, старший єпископ УЦХВЄ

Попередня Михайло Паночко закликав керівництво ООН до рішучих дій, спрямованих на зупинення війни
Наступна Понад пів тисячі переселенців запросили до спільної міжконфесійної молитви і сніданку єднання у Луцьку

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко привітав Асамблеї Божі США із 100-річчям

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко надіслав вітання суперінтенденту Асамблей Божих США Джорджу Вуду з нагоди 100 річного ювілею найбільшої п’ятидесятницької Церкви Сполучених Штатів Америки. Урочисті заходи…

Новини братерства

Всеукраїнська Рада Церков заявляє про недоліки Закону про захист персональних даних

Представники Церков і релігійних організацій вважають, що Закон України «Про захист персональних даних» та практика його застосування не повинні порушувати права людей на свободу віросповідання та фіксувати у базах даних їх ставлення до релігії.

Новини братерства

Михайло Паночко має надію, що християни-юристи принесуть процвітання Україні

Про це старший єпископ Церкви християн віри євангельської України говорив під час відкриття IIІ Всеукраїнської конференції християн-юристів України, що проходила 24-25 листопада 2012 року, в м. Києві, на базі Київської православної богословської академії.