Понад пів тисячі переселенців запросили до спільної міжконфесійної молитви і сніданку єднання у Луцьку
У Луцьку до спільної молитви запросили більше 500 людей, які, рятуючись від війни, знайшли прихисток на Волині. Богослужіння, що пройшло 20 квітня в церкві «Спасіння», було ініційоване місцевою громадою УЦХВЄ та Луцькою районною радою.
Серед тих, хто цього дня звертався зі словом до людей – старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, його заступник, старший пресвітер Волинського обласного об’єднання п’ятидесятницьких церков Михайло Близнюк, а також священники інших конфесій. Зокрема, єпископ Луцької дієцезії Римсько-Католицької Церкви Віталій Скомаровський, протоієрей, настоятель парафії Святителя Феодосія Чернігівського у Луцьку Петро Стеблина (ПЦУ), протоієрей УГКЦ о. Роман Бегей, єпископ Волинського об’єднання ЄХБ Ярослав Троць.
У служінні також взяли участь представники влади: народні депутати України Вячеслав Рубльов та Віталій Безгін, заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, депутати Волиньради, очільник Луцької районної ради Олександр Омельчук, повідомляє «Світогляд» посиланням на Фейсбук Волинської облради.
«Якби прислухалися до Бога і Божого слова агресори, які прийшли на нашу землю, не було б війни. Але, на жаль, безбожжя і гріх принесло це зло із сусідньої держави», – сказав, закликаючи до молитви за відновлення миру в Україні, Михайло Близнюк.
Дуже важливо, аби українці, які через війну втратили свої домівки, відчували себе на Волині як в родині, зазначив народний депутат України Вячеслав Рубльов.
«У ці лихі часи усі єдині в своїх молитвах і прагненнях. Ми хочемо миру, щоб наші діти не знали, що таке війна. Щоб наші воїни повернулися живими. І ми всі спільно будемо працювати задля перемоги», – наголосив він.
Григорій Пустовіт подякував організаторам заходу від імені голови обласної ради та депутатського корпусу. Він також висловив щирі співчуття тим, хто втратив близьких чи змушений був полишити свої домівки.
«Я дуже хочу щоб Луцьк став вашим містом, щоб Волинь стала вашим краєм, щоб ви відчували себе тут як серед рідні, адже ми і є одна велика українська родина. Ми подолаємо усі негаразди, бо ми віримо в Бога, віримо в Україну, в Збройні Сили, в кожного нашого захисника. Тому ми переможемо», – наголосив Григорій Пустовіт.
Вам також може сподобатися
«Влада, у тому числі судова, має відчувати відповідальність перед Богом за свої дії» – Анатолій Козачок
Будь-яка людина без винятку може опинитися у статусі засудженого довічно.
ІРС виступив із заявою проти спекуляцій на темі COVID-19 з боку деяких чиновників, які говорять про масове порушення церквами вимог карантину
ЗАЯВА Інституту релігійної свободи про неприпустимість розпалювання ворожнечі в суспільстві
Дорогі брати і сестри! Дозвольте привітати вас з днем П’ятидесятниці!
Дорога Церкво Христова! Власне, у цей день розпочалася нова