Квітень 27, 2022 0 472 Переглядів

На Пасху в Старому селі на Рівненщині відкрили новий Дім молитви

У воєнний час церква продовжує жити не тільки допомогою людям, які потребують підтримки, але і своїми звичайними турботами. Так, 25 квітня, в селі Старе Село Рокитнівського району, що на Рівненщині, відбулося посвячення новозбудованого Дому молитви.

«На другий день Пасхи відкрили гарний, великий молитовний будинок в Старому Селі, що неподалік кордону з Білоруссю.  Будувати приміщення, яке вміщає понад півтори тисячі людей, розпочали ще в 2011 році», – ділиться старший єпископ Михайло Паночко, який завітав на свято та, послуживши словом настанови, повів у молитві благословення.

У місцевій церкві, старшим пастором якої служить Марко Пишняк, на сьогодні налічується понад 600 членів. Молодіжне служіння охоплює більш як 300 юнаків та дівчат,  а дитяче – близько 270 маленьких мешканців села.

Привітати місцевих християн зі святом зібралося понад дві тисячі братів і сестер  з різних куточків Рівненщини та гості з інших областей України. Словом послужили також старший пресвітер обласного об’єднання церков Рівненщини Олександр Коток та його заступник, пастор Олександр Кузьмич.

Чудовий весняний день подарував Господь мешканцям Старого Села під час посвячення нового Дому молитви. Інформація про такі події в загальному потоці новин, ніби сонячний промінь крізь грозове небо, нагадує, що гроза обов’язково скінчиться.  В Україні знову настане мир і будемо ще більше його цінити, як і безцінну Божу благодать.

Попередня Понад пів тисячі переселенців запросили до спільної міжконфесійної молитви і сніданку єднання у Луцьку
Наступна «Нам випала нелегка місія - служити людям з порушеннями слуху у тривожні часи» - Павло Смаль

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Єпископ Цвор: «На суспільство може впливати лише Церква сповнена Духом Святим»

27 жовтня, в рамках святкування 20-ліття київської церкви християн віри євангельської «Філадельфія» (вул.Голосіївська, 57) відбулася конференція «Вплив євангельського руху в історії»…

Новини братерства

У 21 столітті кожна віруюча жінка – місіонерка, переконані учасниці річної сестринської конференції

21-24 червня 2016 р. на Київщині пройшла всеукраїнська жіноча конференція ЦХВЄУ, яка цього року проходить під гаслом «Місіонерка ХХІ століття».

Новини братерства