Лютий 9, 2021 0 646 Переглядів

Церква на Дніпропетровщині  розвиває  соціальне служіння та роботу з дітьми

5 лютого в місті Апостолове, на базі церкви «Євангелист» відбулася звітна конференція Дніпропетровського обласного об’єднання УЦХВЄ. Тема конференції, яка зібрала більш як 150 делегатів,  «Церква, яка очікує…»

Особливістю діяльності об’єднання у 2020 році можна назвати будівництво Домів молитви – нові споруди з’явилися у смт Межева, смт Петропавлівка, с. Сурсько-Литовське. Ще шість церков продовжують будівництво.

Загалом же в області на сьогодні діє 71 церква нашого братерства і налічується понад 5500 вірян.

Розвивається соціальне служіння: на базі чотирьох церков працюють реабілітаційні центри, сім церков трудяться у тюремному  служінні, є два притулки для дітей-сиріт. Окремі церкви влаштовують доброчинні обіди.

Ще одна сфера, що динамічно розвивається – дитяче служіння. Майже 250 викладачів працюють  58 недільних школах, котрі з радістю відвідують понад 1400 учнів.  Протягом минулого року в області провели 24 дитячі християнських табори. А ще працює один християнський дитсадок.

Відкрив конференцію старший пресвітер обласного об’єднання Михайло Мокієнко, який підняв важливу тему душеопікунства пасторів. «Де сам служитель може отримати душеопікунську допомогу? Бажано, щоб кожен служитель мав духовного батька, духовного брата, духовного сина. Є обласна рада та єпископ – до них можна звертатися. Бо головна задача єпископів – пасти пасторів» –  підкреслив Михайло Михайлович.

Чудовим співом делегатам служив  місцевий хор, лунали привітання і заклики до молитви. Після чого розпочалася звітна частина. Про роботу за рік звітував старший пресвітер, його заступники та завідувачі відділів обласного об’єднання.

Після обіду у форматі запитання-відповідь відбулося ток-шоу зі старшими служителями. Модератор Тарас Герасимчук торкнувся питання, які сьогодні турбують не тільки віруючих людей – вакцинація, трансляція через youtube проповідей та пророцтв на тему «останні часи», Також  теми  душеопікунства, світоглядних розбіжностей між молодшим і старшим поколінням, щодо  політичної активності християн.

Під час конференції словом послужив старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, який провів семінар на тему «Наріжний Камінь». «Церква на землі має бути дієва – все життя Ісуса, весь Його шлях був у дії. Якщо ти віриш у Бога і не дієш для Нього, можеш почути – лукавий раб. Будьте сіллю! Дайте місце Духу Святому», – закликав Михайло Степанович церкву на Дніпропетровщині.

Попередня Серце, віддане служінню Богові - старійшина Іван Іванович Федоров відійшов у вічність
Наступна Тема оновлення ознаменує життя в церквах Запоріжжя у цьому році

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

Різдвяна історія до чаю – в Херсоні сестри влаштували затишну євангелізацію

Напередодні різдвяних свят, 18 грудня, в м. Херсоні на базі

Новини регіонів

Святкова зустріч для дітей пройшла в Нікополі

     У школі-інтернат №1 м. Нікополь, Дніпропетровської області 21 квітня служителями місцевої церкви ХВЄ провели Пасхальну зустріч з дітьми.

Новини братерства

Вивести на якісно новий рівень роботу церков з гуманітарними вантажами в Україні має на меті Комітет УЦХВЄ

Уперше з початку війни члени Комітету нашого братерства зустрілися на