Лютий 12, 2021 0 2085 Переглядів

Тема оновлення ознаменує життя в церквах Запоріжжя у цьому році

6 лютого на базі церкви «Христос є відповідь» м. Запоріжжя відбулася річна звітна конференція Запорізького обласного об’єднання УЦХВЄ. Гаслом конференції стала тема «Оновлення» та слово з Євангелії: «А Церкви зміцнювалися в вірі, і щоденно зростали кількістю» (Дії 6:5).

Відкриваючи захід, старший пресвітер області Андрій Лисенко привітав делегатів та гостей. Після чого коротким словом до молитви поділився його перший заступник Сергій Ободенко.

У звітній частині Андрій Лисенко озвучив статистику за рік. Станом на 1 січня 2021 р. Запорізьке обласне об’єднання нараховує 33 зареєстрованих церкви та 17 незареєстрованих, які відвідує всього 3 363 членів. Протягом року прийняли водне хрещення 130 осіб. На даний час у церквах області служать 50 рукопокладених пасторів і 8 нерукопокладених, а також 73 рукопокладених дияконів та 18 нерукопокладених.

Про роботу у різних галузях служіння звітували завідувачі відділів обласного об’єднання. Після чого свої рекомендації для покращення роботи об’єднання озвучив старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Служителі оцінили працю старшого пресвітера області на «добре». Потім звершили молитву за команду пасторів обласного об’єднання, побажавши плідної праці для розвитку Царства Божого.

Також  Андрій Лисенко поділився словом про те, що в останні часи кожному віруючому треба оновлення розуму. А для цього необхідно більше часу приділяти молитві, проповіді Євангелія та діяти в дарах Духа Святого і сили Божої.

Після офіційної частини поділився словом заступник старшого єпископа  у Південно-Східному регіоні Михайло Мокієнко, який говорив на тему «Фундаментальне оновлення» (2 Кор.5:15-17). «Воскресіння стається тільки коли помираєш. Справжнє відновлення повинно включати в себе такі речі, як оновлення розуму (Рим. 12:2), покаяння  та сповнення сили Духа Святого», – підкреслив єпископ.

На завершення конференції своїми настановами з братами поділився старший єпископ Михайло Паночко, який говорив про роль та місію Святого Духа: «Святий Дух – вчитель. Він народжує та відновлює: Він зійшов на Марію, зійшов на Ісуса і на учнів у день П’ятидесятниці. Він сходить на всіх, хто приймає Його в серце. Пройти гоніння допоможе тільки Святий Дух. Ми маємо сповнятися Святим Духом, бути веденими Ним!» – підкреслив старший єпископ.

За його словами ми відчуваємо радість спасіння тільки через дію Духа Святого. Дух веде на Хрест. «Найбільший біль для безгрішного Ісуса – було взяти на Себе всі гріхи світу. Дух взяв участь у воскресінні. Написано, що Ісус Духом Святим вознісся на небо і Церква також буде відроджена Святим Духом та приведена в небо!»

Насамкінець старші служителі звершили молитву за усіх присутніх та подякуємо Господу за цей чудовий час!

Ірина Ніколенко

Попередня Церква на Дніпропетровщині  розвиває  соціальне служіння та роботу з дітьми
Наступна «Міністерство освіти готове до співпраці з церквами, особливо, коли йдеться про мораль» – Сергій Шкарлет

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Селецькій церкві дякували Богу за врожай та 90-літній ювілей

15 вересня 2013 року відбулося святкове богослужіння в церкві ХВЄ с. Селець Дубровицького району, що на Рівненщині. ·Сельчани разом із гостями ·щиро дякували Господа за плоди своє землі та за весь шлях церкви, якій у нинішньому році минуло 90 років.

Новини регіонів

Я и не думал, что после моих проповедей Бог об этом будет говорить со мной


Леонид Витюков, пастор Одесской церкви «Благодать»

Семья
Я родился и вырос в Одесской области, в одном из сел. Вспоминаю то время, когда родители еще по ночам собирались на богослужения, были свои гонения в школе, и, можно сказать, мы понимали, что мир нас не принимает.

Новини братерства

Тариф на електроенергію для церков зросте вдвічі до кінця року

   Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запровадила поетапне підвищення тарифів на електроенергію для релігійних організацій.