Червень 6, 2014 1 1082 Переглядів

У Коростенській семінарії випуск

     Початок літа для багатьох молодих людей означає закінчення навчання та початок нової сторінки в  житті. Хтось закінчує школу, хтось вуз, а хтось починає трудову діяльність.  І особлива приємно, що є люди, які навчались для того, щоб присвятити себе праці на ниві Господній. Серед них є й студенти Семінарії Практичного Богослів’я, що  знаходиться в Коростені.

     Випуск студентів стаціонарного відділення відбувся в Семінарії Практичного Богослів’я у неділю 1 червня. П’ять із них отримали дипломи бакалаврів зі спеціалізацією «Богослів’я та церковного служіння», а один отримав диплом «Вчитель Біблії та духовно-соціальний працівник».

     Розділили радість випускників численні гості та місцева «Церква віри, надії, любові». Студенти взяли участь у програмі богослужіння, ведучи присутніх у хвалі для Господа. Згодом прийняли участь у Вечері Господній, після чого настав час церемонії вручення дипломів та подарунків. Настанову для випускників зі Слова Божого давав старший пресвітер церков ХВЄ Житомирської області Володимир Бричка, який побажав їм залишатись вірними Господу та своєму покликанню. Закінчилась свято привітаннями, фотографією на пам’ять та святковим фуршетом, що дало змогу поспілкуватись в неофіційній обстановці.

     Уже зовсім скоро колишні студенти приступлять до практичного служіння в помісних церквах. А Семінарія Практичного Богослів’я оголошує набір нових студентів на трирічну очну та чотирьохрічну заочну програми «Бакалавр богослів’я та церковного служіння». Більше інформації про навчання в Семінарії та її діяльність можна знайти, перейшовши за цим посиланням: http://korosten-bc.org.ua/ 

Попередня ЦХВЄУ побажала новому Президенту України мудрості і мужності
Наступна Парламентський молитовний сніданок об’єднав священнослужителів, політиків і дипломатів

Вам також може сподобатися

Освіта

Відбулася робоча зустріч працівників відділу в Затоці

   З 5 по 8 липня 2016 року в Затоці відбулася робоча зустріч працівників Відділу освіти нашого братерства. Це вже вдруге освітяни та їхні сім’ї проводять зустріч на відпочинковій базі «Фаворит» в смт. Затока Одеської області.

Освіта

Рівненська духовна семінарія відзначила 25-річчя

Рівненька Духовна семінарія і Академія ХВЄ відзначила свій 25-річний ювілей, який відбувся 27 вересня 2014 року на базі церкви «Свята Трійця» м Рівне.

Освіта

Делегація РДС взяла участь в місіонерській конференції в Чехії

Нещодавно, а саме з 13 по 19 жовтня 2012 року делегація Рівненської Духовної Семінарії  мала чудову нагоду взяти участь в місіонерській конференції Місії Drop Inn Ministries (Північна Ірландія), яка щорічно проводиться у Чеській Республіці.