Грудень 20, 2020 0 710 Переглядів

Про  роль жінки як дружини, матері та господині розмірковували сестри у Ланівцях

Районна сестринська конференція, що відбулася 6 грудня в Домі молитви м. Ланівці на Тернопільщині, мала на меті згуртувати жінок під час карантину та надихнути на подальше служіння Господу.

Розпочав служіння пастор місцевої церкви Іван Дмитришин, який висловив свою радість, що попри непрості обставини,  сестри майже з десяти церков району зібралися разом. «Ми маємо посилити молитву, поки ще є час сприятливий», – наголосив служитель.

Цю думку підкреслила й завідувачка відділу жіночого служіння в області Галина Терещенко. Вітаючи присутніх, вона зазначила, що коли ми переживаємо труднощі чи зустрічаємо проблеми, то маємо зробити все за словом Господнім. «Віддаймо Богові на служіння те, що маємо, а не очікуймо сприятливішого для цього часу чи обставин», – зауважила сестра  Галина.

Пастор Печірнянської церкви Юрій Максимлюк звершив молитву за сестер-молитовниць. Співом служили сестри з основного хору Лановецької церкви.

У другій частині конференції проповідник Григорій Балдюк мав семінар на тему: «Для кого і для чого створена жінка?», про її  роль як дружини, матері та  господині. Дружина має  доглядати за своєю зовнішністю, догоджати чоловікові, бути поміркованою на слова. Бути помічницею і порадницею своєму чоловіку. Мати має бути в усьому прикладом для своїх дітей. «Є три методи виховання дітей: святе життя у вірі, наставлення у вірі та покарання. Якщо не застосовуються два попередніх методи, то третій є недієвим», – підкреслив спікер. Як господиня, віруюча жінка має бути охайною, вправною, гостинною, справжньою берегинею сімейного вогнища.

Після семінару було звершено молитву за розвиток і благословення сестринського служіння в Лановецькому районі. Атмосфера гостинності відчувалася і під час спілкування за чашкою гарячого чаю на яку запросили сестри місцевої церкви.

Своїми враженнями від конференції поділилися її учасниці.

Олена Семенчук, багатодітна мама з с. Якимівці:

«Служіння було благословенне, ми почули багато мудрих речей від старших сестер щодо сімейного життя. Чимало веселих та повчальних випадків з життя розповів і Григорій Балдюк».

 Вікторія Онисюк, молода  мама  з с. Огризківці:

«Дуже дякую Богові за можливість побувати на сестринському служінні. Багато корисного для себе почула, тепер головне, щоб те, що почерпнула, використовувати на практиці, щоб ця інформація не залишилася просто гарно викладеною теорією. Дякую за організацію таких служінь, нехай Бог благословить організаторів».

Діана Семенчук, старшокласниця с. Люлинці:

«Мені сподобалося служіння, різні історії з життя, багато місць з Біблії, як поводитися жінці з чоловіком, з дітьми. І ще багато чого на майбутнє»

Галина Цибуля, лікар з м. Ланівці:

«Важливо, що була можливість ділитися свідченнями. Зокрема повчальним був виступ Оксани Гудзь, яка щиро говорила про пережите та доповнила свідоцтво віршем. Григорій Балдюк говорив про те, якою охайною, доглянутою і красивою  має бути християнка. Ця тема мені дуже імпонує, чомусь її часто уникають у наших церквах.

Також сподобалася порада Галини Петрівни, що ми повинні у визначені дні та години молитися окремо за своїх чоловіків, окремо за кожну дитину. Сподіваюся, що після конференції в графіку кожної жінки буде виділено окремий особливий час молитви за дітей та чоловіка. Хочеться, щоб почуте наставлення було втілене у реалії сьогодення».

Оксана Гудзь

Попередня Попри карантин Доми молитви будуються, молодь успішно євангелізує – нотатки із засідання Комітету братерства
Наступна Тисячі християн позбавлені життя за останні роки у Нігерії: УЦХВЄ спрямувала звернення до президента Бухарі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ служив у церквах різних конфесій на Закарпатті

Старший єпископ Церкви християн віри євангельської України  Михайло Паночко, як член центрального правління Українського біблійного товариства, 19-20 січня 2013 року відвідав християнські церкви різних конфесій у Закарпатській області. 

Новини братерства

Різдво Христове в колонії

07 січня 2012 року команда з церкви «Скеля Спасіння» відвідала колонію суворого режиму 94. У цьому місці знаходяться люди, позбавлені волі за різні злочини.

Новини

«В Україні зростає потреба у служінні вдовам, не тільки у церквах, а й поза ними» – Віра Деркач  

25-26 вересня 2021 р. в Києві, у головному офісі братерства УЦХВЄ відбулася перша всеукраїнська зустріч