Вересень 8, 2022 0 687 Переглядів

Молодь луцької «Церкви Христа Спасителя» протягом літа послужила в таборах для 1700 дітей та підлітків    

Літо дарує особливу можливість розповісти дітям про Спасителя Ісуса Христа. І хоча події 24 лютого поставили під загрозу життя кожного, навіть найменшого українця, та дитячому дозвіллю Бог дав можливість бути! Вже прийшла осінь, а отже, можна підсумувати та проаналізувати, яким було це непросте літо 2022 року для церков Волині.

Отож молодь «Церкви Христа Спасителя» міста Луцька провела двадцять три літні програми для дітей у різних областях нашої країни: Волинь, Рівненщина, Львівщина та Полтавщина. З них 15 тривалістю в три дні та 8 – одноденних. Загалом таке дозвілля відвідало 1700 дітей віком від 6 до 17 років.

Цьогорічна програма, за якою працювала молодь, мала назву «Волонтери».  Дітям розповідали про Того, Хто є найкращим волонтером,  і про те, наскільки важливо самому ним бути, адже це те призначення, яке кожному з нас дав Ісус.

Діти відвідували біблійні уроки, спортивні та  музичні гуртки, заняття з рукоділля. Новим у цьому році став гурток «Медицина», на заняттях якого підлітки вчилися надавати першу домедичну допомогу. День розпочинався й закінчувався щирими дитячими молитвами за Україну.

Великим підкріпленням та свідченням для молоді стало повідомлення, яке надійшло для команди від дідуся юної учасниці:

«Добрий день. Моя онука приїхала з Луцька до мене. Після дитячої програми «Волонтери» вона стала більше спілкуватися з Ісусом, читає Біблію і просить у Бога зберегти кожного українця. Раніше вона не замислювалася над тим, щоб молитися за Україну, але тепер кожен день молиться за Україну, говорить: «Так тітка Галя (ред. координатор програми) навчила». Вона так щиро молиться. Дякую вашій команді!»

Цього року серед дітей, які брали участь в організованому  християнами дозвіллі були й дітки, які вимушено покинули свої домівки. «Я дуже радий, що я тут! Ми з мамою жили місяць у Харкові, там постійно були тривоги. Коли вони трішки затихали, можна було хлібчик купити. Дякую Богу, що я тут, бо там би такого не було, там би було зовсім невесело», – говорить 7-річний Ілля, учасник наймолодшої команди.

«Цього року табірні програми мають якусь особливу атмосферу. Дітей значно більше ніж у попередні роки. Після закінчення програми ми проводимо зустрічі для батьків, які готові й хочуть слухати про Бога. За три дні ти так звикаєш до дітей, що буває досить нелегко залишати село. Але навіть після закінчення таких літніх програм для дітей ми тримаємо зв’язок з їхніми учасниками через Instagram, проводимо дитячі зустрічі, організовуємо недільні школи», – розповідає один із координаторів християнського дозвілля Роман Миронюк.

Цьогорічне літо для молоді стало ще одним підтвердженням того, що Бог діє, Він змінює маленькі дитячі серця, а також і їхніх батьків. На жаль, війна триває, але ми віримо, що кожна молитва, яка лунала та лунає, не буде забута в Бога. А після програми «Волонтери» як мінімум на 1700 їх стало більше. Звичайно, кількість не вирішує питання, його  вирішує  тільки щирість і покірність перед Богом!

 

Попередня Тюремний капелан Ростислав Білосевич: «У непрості часи ми шукаємо шляхи як підтримувати віру ув’язнених»
Наступна Місіонерська церква селища Чутове на Полтавщині, попри війну, продовжує розвиватись та будувати Дім молитви

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Житомирщині, в селищі Нова Борова посвятили новий Дім молитви

Попри складні часи, у неділю, 16 жовтня, відбулося урочисте відкриття

Історія цервки

«Щоб знало майбутнє покоління» — місія «Голос надії» відсвяткувала 30-річчя

16-17 липня 2021 року поблизу Луцька свій 30-річний ювілей святкувала

Новини братерства

Новий дім молитви у Красноармійську посвятили на день народження церкви

65-літній ювілей церкви ХВЄ «Благодать» в місті Красноармійську, що на Донеччині, відзначили по-особливому – відкриттям нового приміщення молитовного дому.