Вересень 9, 2022 1 302 Переглядів

Місіонерська церква селища Чутове на Полтавщині, попри війну, продовжує розвиватись та будувати Дім молитви

Церква «Спасіння», що в селищі Чутове Полтавської області, у непростий період нашої історії продовжує нести світло Євангелії людям. Особливо ж тим, хто залишився без домівок, без рідних, а дехто взагалі без надії.

Географічно  селище розташоване за 6 км від Харківської області й за 92 км від Харкова і районів, де відбувалися жорстокі бої та жахливі обстріли житлових кварталів.

За словами служителів церкви, перший час було лячно і не зрозуміло, що буде далі, як діяти. Та оговтавшись від страшних новин, служителі вирішили не дозволяти різним думкам, страху та сумнівам опанувати своїми серцями та завадити служінню людям, серед яких живуть.

Чутівська церква розгорнула служіння вимушено переміщеним особам, військовим, дітям та місцевій лікарні, доставляючи харчові продукти, медикаменти, засоби гігієни, одяг та багато іншого.

Попри близькість війни, до селища приїхала молода сім’я місіонерів, щоб діло Боже ще більш розвивалося. Разом з ними місцева молодь провела дитячий майданчик «Розфарбуй країну» на який прийшло 42 дитини віком від 7 до 14 років. Також церква провела євангелізаційне служіння на яке прийшло майже 130 мешканців  селища.

У Чутовому триває  будівництво Дому молитви. Адже зараз зібрання церкви проходять у місіонерському будинку, який не завжди може вмістити всіх охочих почути слово Боже.

«Ми будуємося і служимо, бо віримо, що Господь з нами, як написано в Біблії», – кажуть чутівські місіонери.

Богдан Костенко. Смт Чутове, Полтавщина. 

Попередня Молодь луцької «Церкви Христа Спасителя» протягом літа послужила в таборах для 1700 дітей та підлітків    
Наступна «Найперше завдання консультації — дати людині надію!» — у Рівному пройшла конференція з кризового душеопікунства

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

    13 листопада старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву ХВЄ в смт. Голоби Волинської області, де місцева громада відзначала свій 15-річний ювілей. Святкували на День подяки за врожай.

Новини регіонів

На Рівненщині більше 50 жінок-вдів побували у таборі відпочинку

Вдівство – це ще не кінець щасливої жіночої долі, а час глибокого спілкування з Богом та початок служіння тим, хто готується стати дружинами. Саме цю думку розвинули організатори табору для вдів, який проходив з 5 по 8 травня на базі табору «Берізка» у с. Олександрія, що на Рівненщині. 

Новини братерства

“Християнська молодь є духовною інтелігенцією, яка має показувати зразок для наслідування всій українській молоді”

Протягом останніх років релігійна спільнота України щоліта з цікавістю спостерігає за Малинфестом – щорічним з’їздом молоді Церкви християн віри євангельської України…