Вересень 9, 2022 1 596 Переглядів

Місіонерська церква селища Чутове на Полтавщині, попри війну, продовжує розвиватись та будувати Дім молитви

Церква «Спасіння», що в селищі Чутове Полтавської області, у непростий період нашої історії продовжує нести світло Євангелії людям. Особливо ж тим, хто залишився без домівок, без рідних, а дехто взагалі без надії.

Географічно  селище розташоване за 6 км від Харківської області й за 92 км від Харкова і районів, де відбувалися жорстокі бої та жахливі обстріли житлових кварталів.

За словами служителів церкви, перший час було лячно і не зрозуміло, що буде далі, як діяти. Та оговтавшись від страшних новин, служителі вирішили не дозволяти різним думкам, страху та сумнівам опанувати своїми серцями та завадити служінню людям, серед яких живуть.

Чутівська церква розгорнула служіння вимушено переміщеним особам, військовим, дітям та місцевій лікарні, доставляючи харчові продукти, медикаменти, засоби гігієни, одяг та багато іншого.

Попри близькість війни, до селища приїхала молода сім’я місіонерів, щоб діло Боже ще більш розвивалося. Разом з ними місцева молодь провела дитячий майданчик «Розфарбуй країну» на який прийшло 42 дитини віком від 7 до 14 років. Також церква провела євангелізаційне служіння на яке прийшло майже 130 мешканців  селища.

У Чутовому триває  будівництво Дому молитви. Адже зараз зібрання церкви проходять у місіонерському будинку, який не завжди може вмістити всіх охочих почути слово Боже.

«Ми будуємося і служимо, бо віримо, що Господь з нами, як написано в Біблії», – кажуть чутівські місіонери.

Богдан Костенко. Смт Чутове, Полтавщина. 

Попередня Молодь луцької «Церкви Христа Спасителя» протягом літа послужила в таборах для 1700 дітей та підлітків    
Наступна «Найперше завдання консультації — дати людині надію!» — у Рівному пройшла конференція з кризового душеопікунства

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Навчальний курс «Чоловіче служіння» стартував на Закарпатті

27 березня у Закарпатській області розпочався піврічний курс за дисципліною

Новини братерства

Рівненщина готується до Фестивалю надії, у рамках якого проведено семінар для пасторів з учнівства та душеопікунства

     У місті Рівному 31 січня зібралися близько 250 пасторів та лідерів євангельських церков на семінар з учнівства та душеопікунства.

Новини регіонів

Свято жнив у Рокитному

Під звуки псалмів –  «Що посієш, те й пожнеш!» – віруючі щиро дякували Богові за рік, що прожили, за врожай і щоденну благодать.