Лютий 3, 2023 3 405 Переглядів

Великі зміни через маленьке добро – як на Львівщині допомагають внутрішньо переміщеним особам

У вівторок, 28 січня, на території Львівської Богословської Семінарії (вул. Скрипника, 2а), було людно. Волонтери ЛБС та церкви «Воскресіння» роздавали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Благодійники – фонд Hope for Ukraine та місія «Добрий самарянин» – надали продуктові набори, засоби гігієни, одяг. Також волонтери подарували 270 Біблій, у тому числі 30 дитячих.

Як повідомив ректор семінарії Володимир Салайдяк, загалом допомогу отримали 340 людей – переважно це ВПО зі Львова й області, які досі ні разу не отримували підтримки від вищезгаданих організацій. Заповнивши форму реєстрації, люди отримували талони, які потім обмінювали на продукти та потрібні речі.

«Студенти та працівники семінарії займаються волонтерством від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. За кожної сприятливої нагоди вони стараються не лише надати необхідну допомогу, а й розповісти людям про Бога та подарувати Біблії», – каже Володимир Петрович.

На початку заходу до присутніх звернувся єпископ Роман Ляховський, який привітав та підтримав словом підбадьорення з Біблії. Такі промови є важливими адже, як зазначила одна з відвідувачок, додають віри та надії у нелегкий час.

Цього разу до волонтерів приєднався Наїф Ванг з Тайваню. Хлопець приїхав до України на навчання у 2015 році та залишився тут. З початком війни переїхав до Львова і приєднався до волонтерів з семінарії. Наїф є представником тайванської організації Food for Hungry International Taiwan та  японської Japan International Food for Hungry.

Захід відбувся, люди розійшлись. Але молитви за кожного, хто був присутнім, молитви за мир та перемогу для України залишились у кожного в серці.

Оксана Сухарина.

Попередня У Рівненській духовній семінарії відбувся перший випуск групи сестринського служіння
Наступна На Тернопільщині готують лікарів людських душ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Попри карантин Доми молитви будуються, молодь успішно євангелізує – нотатки із засідання Комітету братерства

Старші пресвітери обласних об’єднань УЦХВЄ провели 16-17 грудня чергове засідання Комітету братерства.

Новини регіонів

На Дніпропетровщині продовжують молитись за Україну

     З’їздне служіння за участю єпископів Михайла Мокієнко та Василя Денисюка відбулося 26 травня у с. Михайлівка,  Апостоловського району.

Новини братерства

Бухгалтери обласних об’єднань УЦХВЄ навчалися тонкощів роботи з гуманітарною допомогою  у воєнний час

Вже рік в умовах повномасштабної війни громади УЦХВЄ здійснюють активну