Лютий 2, 2023 1 408 Переглядів

У Рівненській духовній семінарії відбувся перший випуск групи сестринського служіння

Випуск першої групи студенток спеціалізації «Сестринське служіння» святкували 27 січня у Рівненській духовній семінарії та академії.

За час навчання студентки пройшли шість спеціалізованих сесій, під час яких навчалися принципів та методів служіння Богові, реалізувати своє покликання.

Ректор семінарії Олександр Трофімчук побажав випускницям не зупинятися на досягнутому, а навчатися далі.

Декан семінарії Інна Алконова наголосила на важливості любити кожну людину, з якою зустрічаємося, щоб показати, як любить Бог.
Вітаючи випускниць, завідувачка відділу жіночого служіння у Рівненській області Жанна Чернюшок нагадала їм про різні сторони мотивації до служіння. Зокрема заохотила зважати на мотиви, щоб отримати повноту Божої нагороди за працю, до якої кличе Бог.

Координаторка служіння дівчатам Департаменту жіночого служіння, викладач Київського біблійного інституту Оксана Маліщук привітала сестер від імені Ради Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ і побажала бачити вірність, надійність та любов доброго Бога в кожному дні життя, щоб виконувати Його волю.
Від імені випускниць Людмила Трофімчук висловила подяку за організоване навчання та прекрасний час сестринської спільності.
Усі випускниці отримали сертифікати про пройдений курс. А завідувач відділу освіту в Рівненському обласному об’єднанні УЦХВЄ Петро Музичук побажав їм залишатися вірними Богу та втілювати здобуті знання на практиці.
Закінчилося дійство молитвою благословення служителів і спільними фото. Випускниці теж радо вітали одна одну. Побажаємо ж їм успіху!
Інна Алконова.

 

Попередня Юридичний та медіа відділи запрацювали в Миколаївському  обласному об’єднанні братерства
Наступна Великі зміни через маленьке добро – як на Львівщині допомагають внутрішньо переміщеним особам

Вам також може сподобатися

Новини

Капелани нагородили бійців медалями «За оборону рідної держави»

6 грудня, в День Збройних Сил України,  капелани УЦХВЄ вручили

Новини

Заява ВРЦіРО про геноцид Українського народу, вчинений російськими військами на Київщині

Вся Україна та весь світ жахнувся від чисельних фактів тих

Новини

Михайло Паночко взяв участь у молитовному сніданку Рівненської ОДА

13 жовтня 2017 уперше на Рівненщині відбувся молитовний сніданок, на який прийшли десятки державних мужів, військових, ветеранів АТО, науковців, освітян, політиків та священики.