Лютий 1, 2023 0 347 Переглядів

Юридичний та медіа відділи запрацювали в Миколаївському  обласному об’єднанні братерства

Сучасні реалії диктують потребу в розвитку нових служінь церкви областях. Так, під час річної звітної конференції Миколаївського обласного об’єднання УЦХВЄ, що  пройшла 28 січня на базі церкви «Віфанія» в м. Миколаєві, оголосили  про  створення юридичного та медіа відділів. Також обрали й благословили на служіння нового керівника відділу благовістя.

Делегати конференції проаналізували звіт про роботу церков в області за 2022 рік, який представив старший пресвітер обласного об’єднання УЦХВЄ Андрій Свірдан.

Словом настанови поділились заступник старшого єпископа УЦХВЄ у Південному регіоні Олександр Бабійчук та старший пастор церкви «Віфанія» В’ячеслав Кравчук.

Учасники мали особливий час, коли свідчили про милості Божі, що були явлені багатьом церквам Миколаївщини у час війни. Це підбадьорило та зміцнило на вірі багатьох.

Після звітної частини служителі звершили молитву благословення за нового керівника відділу благовістя, ревного й активного проповідника, співака Олександра Вавілюка.

Також презентували нові відділи. Завідувачем юридичного відділу було обраного служителя церкви, адвоката за фахом Олексія Кострикіна. Медіаслужіння в обласному об’єднані очолив Богдан Свірдан. Уже півроку на Facebook діє сторінка церкви в Миколаївській облаті. Матеріали про діяльність обласного об’єднання регулярно надходять на сайт братерства.

Нині новостворені відділи на етапі формування команди служителів. Віримо, що вони прослужать збудуванню Церкви Христової у Миколаївській області.

Андрій Свірдан звертається із привітальним словом до учасників конференції

Віталій Бутучел свідчить про Божу роботу в смт Баштанка

В’ячеслав Романович Кравчук звертається зі Словом

Станіслав Фалій свідчить про Божу роботу і охорону церкви “Благодать”, Миколаїв

Попередня Старші служителі церков УЦХВЄ 15-ти європейських країн затвердили план діяльності на рік
Наступна У Рівненській духовній семінарії відбувся перший випуск групи сестринського служіння

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У церквах ХВЄ оголошено тиждень посту і молитви за ситуацію в Україні

      Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко закликає до Тижня молитви та посту з 26 січня до 1 лютого з причини надзвичайно складної ситуації на Сході України, а також через небезпеку розв’язання повномасштабної війни, яка може призвести до ще більших втрат та руїни.

Новини братерства

Михайло Паночко привітав Асамблеї Божі США із 100-річчям

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко надіслав вітання суперінтенденту Асамблей Божих США Джорджу Вуду з нагоди 100 річного ювілею найбільшої п’ятидесятницької Церкви Сполучених Штатів Америки. Урочисті заходи…

Новини братерства

Європа потребує сили Євангелії

МОЛДОВА – 2-4 березня в Кишиневі відбулася Європейська П’ятидесятницька Конференція, що об’єднала національних пятидесятницьких лідерів з близько 30 країн Європи. Тема конференції “Вклад ПЕФ у благовістя в Європі: які форми благовістя найбільш результативні?”