Лютий 1, 2023 0 400 Переглядів

Старші служителі церков УЦХВЄ 15-ти європейських країн затвердили план діяльності на рік

26-28 січня 2023 року у Варшаві відбулась зустріч Комітету УЦХВЄ у Європі. У заході взяли участь 17 служителів, зокрема відповідальні за служіння від кожної країни, а також завідувачі відділів УЦХВЄЄ.

Протягом перших двох днів ученики шукали Божого лиця у молитві з постом, ближче знайомилися один з одним. Кожен мав змогу поділитися Божим Словом, свідченням свого навернення і Божої слави, явленої в житті та служінні. Усе це зміцнило, надихнуло і скерувало братів до подальшої праці.

У суботу, 28 січня, відбулося робоче засідання комітету УЦХВЄЄ, під час якого обговорили можливості поліпшення служіння та структури, затвердили план діяльності на рік та дати проведення звітної конференції (квітень 2024 року), дати звітних конференцій у країнах. Було вирішено обрати ще одного заступника координатора УЦХВЄЄ. Усі одноголосно проголосували за кандидатуру старшого пресвітера церков братерства в Польщі Олександра Дем’яненка.

Було проаналізовано також діяльність усіх відділів, обговорено потребу щодо згуртування християн-підприємців та підтримки жіночого служіння.

Нагадаємо, що служіння УЦХВЄ в Європі вже охоплює 15 країн, серед них — Бельгія, Іспанія, Італія, Естонія, Люксембург, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швеція, Швейцарія. Працюють відділи соціального служіння, освіти, місіонерський та молодіжний. Координатор діяльності громад братерства у країнах Західної Європи єпископ Юрій Веремій.

Наступне засідання Комітету УЦХВЄЄ запланована в рамках сесії в Інституті керівництва та управління (16-18 лютого 2023 року, в Німеччині).

Попередня Близько 2 мільйонів продуктових наборів роздали служителі харківської церкви «Свята Трійця» від початку війни
Наступна Юридичний та медіа відділи запрацювали в Миколаївському  обласному об’єднанні братерства

Вам також може сподобатися

Новини
Новини

РФ треба піддати новим санкціям за релігійні переслідування на Донбасі та Криму – звіт USCIRF

Комісія США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF) встановила, що Росія

Новини

Рада Церков обговорить вимоги карантину та нові ціни на газ з Прем’єр-міністром України

Незабаром відбудеться зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з