Грудень 6, 2019 0 1287 Переглядів

«Закликаю стати в проломі за Україну!» – Михайло Паночко запрошує до посту й молитви під час Нормандського саміту (ВІДЕО)

«Моє звернення до вас і прохання, щоб ми разом стояли за долю нашої країни, – сказав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко у відеозверненні  до вірян та усіх людей доброї волі. –  Два дні тому у Києві відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій із Президентом України Володимиром Зеленським. Наша зустріч була пов’язана з його участю у саміті в Нормандському форматі, у місті Парижі. Президент попросив, щоби його підтримати молитовно, і ми пообіцяли, що це зробимо», –  підкреслив старший єпископ.

Михайло Паночко закликав у неділю, 8 грудня, по усіх церквах здійснити молитву, а в понеділок, 9 грудня, оголосити піст, щоб ця зустріч на найвищому рівні завершилась із найкращими результатами для України.

«Я вірю в силу молитви, вірю, що Бог чує свою Церкву, своїх дітей. Тому закликаю усіх, хто розуміє важливість моменту: давайте ми у цей день прибудемо в пості і молитві. Господь вступиться за нашу країну!» –  зазначив Михайло Паночко.

Попередня «Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з Радою церков попросив молитися про Нормандський саміт та пообіцяв розглянути питання про законопроект №0931» -  Михайло Паночко
Наступна Душеопікунство дітей та підлітків, проблема гаджетів і соцмереж були в центрі обговорення на конференції дитячих служителів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Українське Біблійне товариство на другому місці у світі по розповсюдженню Святого Письма

   17 грудня 2014 року відбулося засідання центрального правління Українського Біблійного Товариства, що проходило у м. Києві по вул. Баумана, 18.

Новини братерства
Новини братерства

Понад сорок пасторських сімейних пар Київщини зустрілися, розпочинаючи Рік Сім’ї

12 січня  пастори Київського обласного, Київського міського та Української місіонерської церкви зібралися  разом на пасторську сімейну зустріч. Ініціював її…