Березень 14, 2012 0 517 Переглядів

Євангельські Церкви висловили подяку Президенту та депутатам за заборону пропаганди цигарок

Представники євангельських Церков підтримали ухвалення Закону України №3778-VI про заборону реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Секретаріату Ради Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ), яке відбулось 7 березня під головуванням Андрія Мурзіна, пастора Асоціації місіонерських Церков євангельських християн України.

З огляду на підписання Президентом України цього Закону, незважаючи на спротив лобістів від тютюнових компаній, РЄПЦУ вирішила звернутись із подякою до Глави держави та ініціаторів законопроекту за зусилля у сфері забезпечення здоров’я дітей, молоді та усього українського суспільства.

Окрім цього, Секретаріат РЄПЦУ спланував низку заходів з метою недопущення розпалювання в Україні міжконфесійної ворожнечі. Підставою для цього стали наклепницькі публікації у низці друкованих ЗМІ та Інтернет-видань.

Учасники засідання також сформували порядок денний зустрічі глав євангельських протестантських Церков, яка відбудеться наступного тижня.

Джерело: http://www.irs.in.ua 

Попередня Сила Божого покликання
Наступна Всеукраїнська Рада Церков заявляє про недоліки Закону про захист персональних даних

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Запорізькі та Дніпропетровські церкви ХВЄ відзвітували про роботу за рік

Тривають річні звітні конференції обласних об’єднань ЦХВЄУ. У Запоріжжі  служителі церков звітували про роботу за рік 12 лютого.

Новини братерства

Нобелівський Лауреат Вернон Л. Сміт та міжнародний колектив відомих науковців презентували в Києві книгу про Реформацію

 1 червня за участю Нобелівського лауреата з економіки Вернона Л. Сміта відбулася презентація книги «Реформація. Успіх Європи і шанс для України»… 

Новини братерства

Як допомогти із поширенням християнського мовлення на сході України

   Криваві події на сході нашої країни – результат інформаційної війни з боку Росії, вважають українські політики. Великою мірою саме ЗМІ винні у провокації та ескалації конфлікту  на Донеччині і Луганщині. У той же час…