Грудень 16, 2021 0 999 Переглядів

Нарада Місіонерського департаменту УЦХВЄ

15 грудня 2021 року в церкві «Спасіння» м. Луцьк відбулося засідання Місіонерського департаменту УЦХВЄ, яке відвідали відповідальні з регіонів, представники місій та інші служителі, зокрема, старший пресвітер Волині єпископ Михайло Близнюк.

Звітуючи про діяльність відділу, керівник департаменту та директор місії «Голос надії» єпископ Микола Синюк зауважив, що 2021 рік став роком загострень — політичних і медичних. Серед іншого служитель повідомив, що на даний момент місіонерські відділи сформовані у 13 областях України. Загальна кількість місіонерів у обласних об’єднаннях — 967. Щодо зарубіжжя, то 150 місіонерів працює у 14 країнах.

Звітували також служителі з регіонів: Іван Коханевич (Київщина), Петро Приходько (Запоріжжя), Михайло Коломийченко (Тернопільщина), Андрій Геманчук (Херсонщина), Андрій Руденко (Луганщина), Мирослав Капарчук (Чернігівщина), Юрій Левчик (Черкащина), Віктор Мартинович (Хмельниччина), Валерій Голінець (Львівщина), Володимир Герасимчук (Дніпропетровщина), Віктор Клець (Сумщина), Петро Устимчук (Полтавщина), Ігор Бубна (Івано-Франківщина), Ростислав Боришкевич (Рівненщина), Костянтин Кучерян (Чернівеччина), Сергій Тарасюк (Житомирщина). У згаданих областях активно ведеться місіонерська праця, будуються доми молитви, реалізуються різноманітні євангелізаційні проекти.

У блоці питань про біблійну освіту виступили Богдан Шишик — про місіонерську школу в Ковелі, засновану єпископом Володимиром Величком; Іван Онисів — про школу «Голосу надії» в Сколе; Ростислав Шкіндер — про київську школу «Ковчег спасіння».

Також присутні обговорили питання офіційного працевлаштування та фінансування місіонерів, оплату навчання студентів місіонерських шкіл, утворення місіонерських управлінь та призначення відповідальних у кожній області, відкриття церков у районних центрах, створення карти місіонерської діяльності усіх євангельських церков України, стосунків між місіями та церквами, методів місіонерської праці в умовах пандемії, формування вимог до місіонера тощо. Зокрема в рамках розбудови структури департаменту вирішили утворити три регіони з відповідальними в них та домовилися про регулярні зустрічі. Запланували зустріч Південно-Західного регіону 4-5 лютого 2022 року в Чернівцях, з’їзд Місіонерського департаменту 7-8 червня 2022 року в Рівному та участь у Міжнародній місіонерській конференції 9-11 червня 2022 року в Олександрії.

Як зазначив у одному зі своїх виступів Микола Синюк: «Назрівають реформи, коли ми повинні думати, як рухатися далі. Сьогодні підходить час коли потрібно робити трансформацію та утворювати нову структуру».

Джерело: сайт місії “Голос надії”

Попередня Капелани зробили Надержинщинській виправній колонії №65 на Полтавщині цінний подарунок для дитячого будинку
Наступна Різдвяна історія до чаю – в Херсоні сестри влаштували затишну євангелізацію

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Глави євангельських Церков України спільно виступили на захист моралі

КИЇВ – 18 травня у приміщенні церкви “Філадельфія” відбулось засідання Ради Євангельських Протестантських Церков України. Зустріч проходила під головуванням Старшого єпископа Української Християнської Євангельської Церкви Леоніда Падуна, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

Михайло Паночко: «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!»

В переддень виборів, 24 травня, відбулася загальнонаціональна Молитва за Україну. Глави Церков молилися за мир і чесні вибори разом із керівниками держави у Софійському соборі.

Новини братерства

Етапи підготовки до Міжнародного конгресу ЦХВЄ: час формувати списки делегацій

У Львові пройшло чергове засідання оргкомітету з підготовки до Міжнародного конгресу церков ХВЄ, проведення якого заплановано на 10-13 жовтня 2013 року.