Грудень 22, 2021 1 1068 Переглядів

Різдвяна історія до чаю – в Херсоні сестри влаштували затишну євангелізацію

Напередодні різдвяних свят, 18 грудня, в м. Херсоні на базі місцевої церкви християн віри євангельської по вул. Олександра Русова, 35, служительки жіночого служіння влаштували справжню затишну євангелізацію.

На захід під назвою «Різдвяний чай» кожна учасниця мала привести з собою невоцерковлену подругу, сестру, сусідку, знайому або колежанку. У теплій дружній атмосфері жінки скористалися можливістю поговорити про Того, чиє народження ми святкуємо у ці дні.

Даний різдвяний захід у Херсоні відбувся вже всьоме. Як не дивно, попри карантин, він зібрав рекордне число учасниць – понад сотню сестер.

Відкриваючи вечір, пастор місцевої церкви Юрій Колесник поділився словом наставлення та поблагословив сестер. Після чого автор ідеї «Різдвяного чаю» та незмінна учасниця щорічного заходу Анна Веренич покликала сестер у подорож сторінками Біблії. Служителька нагадала присутнім (а для когось це була вперше почута в такій формі інформація), хто ж такий Ісус Христос. Він наш Спаситель, Пастир, Пророк, Первосвященник, Цар, Господь, Життя.

Ще одна служителька, Світлана Світенко, розповіла про трьох жінок з Біблії, долі яких безпосередньо  пов’язані з народженням Христа.

Цікавинкою вечора стало вже традиційне написання «Листа до Бога». Кожна учасниця вечора могла висловити свої переживання, потреби, бажання, поставити запитання у листі до Господа. При цьому ведучі наголосили, що Ісус не просто дає нам те, що потрібно, Він Сам є Тим, Хто нам потрібен.

Сестри разом співали різдвяні пісні, раділи, брали участь у вікторинах, навіть вишивали подушки, а наприкінці отримали чудові корисні подарунки.

Наталія Потапкіна

Попередня Нарада Місіонерського департаменту УЦХВЄ
Наступна Звернення ВРЦіРО на захист сім'ї від домашнього насильства

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На форумі «Новомедіа» у конкурсі кращих творів ЗМІ переміг сюжет з донецьким пастором Сергієм Косяком

7-9 листопада 2014 р. у Києві проходив Міжнародний форум «Новомедіа». Це – щорічна масштабна подія у світі вітчизняної християнської журналістики.

Новини братерства

Конференція Дніпропетровського обласного об’єднання ЦХВЄУ: пастори дякують Богу

   «Церква і виклики останнього часу» – такою була тема звітної конференції Дніпропетровського обласного…

Жіноче служіння

На Херсонщині шириться традиція сестринських біблійних читань   

У м. Херсоні на базі місцевої церкви по вул. Олександра