Грудень 22, 2021 1 777 Переглядів

Різдвяна історія до чаю – в Херсоні сестри влаштували затишну євангелізацію

Напередодні різдвяних свят, 18 грудня, в м. Херсоні на базі місцевої церкви християн віри євангельської по вул. Олександра Русова, 35, служительки жіночого служіння влаштували справжню затишну євангелізацію.

На захід під назвою «Різдвяний чай» кожна учасниця мала привести з собою невоцерковлену подругу, сестру, сусідку, знайому або колежанку. У теплій дружній атмосфері жінки скористалися можливістю поговорити про Того, чиє народження ми святкуємо у ці дні.

Даний різдвяний захід у Херсоні відбувся вже всьоме. Як не дивно, попри карантин, він зібрав рекордне число учасниць – понад сотню сестер.

Відкриваючи вечір, пастор місцевої церкви Юрій Колесник поділився словом наставлення та поблагословив сестер. Після чого автор ідеї «Різдвяного чаю» та незмінна учасниця щорічного заходу Анна Веренич покликала сестер у подорож сторінками Біблії. Служителька нагадала присутнім (а для когось це була вперше почута в такій формі інформація), хто ж такий Ісус Христос. Він наш Спаситель, Пастир, Пророк, Первосвященник, Цар, Господь, Життя.

Ще одна служителька, Світлана Світенко, розповіла про трьох жінок з Біблії, долі яких безпосередньо  пов’язані з народженням Христа.

Цікавинкою вечора стало вже традиційне написання «Листа до Бога». Кожна учасниця вечора могла висловити свої переживання, потреби, бажання, поставити запитання у листі до Господа. При цьому ведучі наголосили, що Ісус не просто дає нам те, що потрібно, Він Сам є Тим, Хто нам потрібен.

Сестри разом співали різдвяні пісні, раділи, брали участь у вікторинах, навіть вишивали подушки, а наприкінці отримали чудові корисні подарунки.

Наталія Потапкіна

Попередня Нарада Місіонерського департаменту УЦХВЄ
Наступна Звернення ВРЦіРО на захист сім'ї від домашнього насильства

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Прес-служба Малинфесту-2012 провела практичні семінари з журналістики та PR

Більше 60 молодих дівчат та хлопців змогли взяти участь у практикумах з PR та журналістики. Це здебільшого початківці у сфері інформаційної діяльності, які хочуть розвивати медіа служіння на базі своїх церков. Серед учасників були і ті, які здобувають журналістську освіту або ж працюють за спеціальністю.

Новини братерства

День Подяки у кримських церквах

22 жовтня в м. Сімферополі відбувся День подяки церков християн віри євангельської Автономної Республіки Крим.

Новини братерства

«У цьому році ми оголошуємо другий набір на докторантуру» – президент ЄТС Василь Войтович

    У радянські часи можливість здобути вищу духовну освіту здавалася чимось із сфери фантастики. Сьогодні ж ступінь бакалавра, магістра і навіть доктора богослов’я можна здобути вже без перешкод. Щоправда…