Грудень 22, 2021 1 1287 Переглядів

Різдвяна історія до чаю – в Херсоні сестри влаштували затишну євангелізацію

Напередодні різдвяних свят, 18 грудня, в м. Херсоні на базі місцевої церкви християн віри євангельської по вул. Олександра Русова, 35, служительки жіночого служіння влаштували справжню затишну євангелізацію.

На захід під назвою «Різдвяний чай» кожна учасниця мала привести з собою невоцерковлену подругу, сестру, сусідку, знайому або колежанку. У теплій дружній атмосфері жінки скористалися можливістю поговорити про Того, чиє народження ми святкуємо у ці дні.

Даний різдвяний захід у Херсоні відбувся вже всьоме. Як не дивно, попри карантин, він зібрав рекордне число учасниць – понад сотню сестер.

Відкриваючи вечір, пастор місцевої церкви Юрій Колесник поділився словом наставлення та поблагословив сестер. Після чого автор ідеї «Різдвяного чаю» та незмінна учасниця щорічного заходу Анна Веренич покликала сестер у подорож сторінками Біблії. Служителька нагадала присутнім (а для когось це була вперше почута в такій формі інформація), хто ж такий Ісус Христос. Він наш Спаситель, Пастир, Пророк, Первосвященник, Цар, Господь, Життя.

Ще одна служителька, Світлана Світенко, розповіла про трьох жінок з Біблії, долі яких безпосередньо  пов’язані з народженням Христа.

Цікавинкою вечора стало вже традиційне написання «Листа до Бога». Кожна учасниця вечора могла висловити свої переживання, потреби, бажання, поставити запитання у листі до Господа. При цьому ведучі наголосили, що Ісус не просто дає нам те, що потрібно, Він Сам є Тим, Хто нам потрібен.

Сестри разом співали різдвяні пісні, раділи, брали участь у вікторинах, навіть вишивали подушки, а наприкінці отримали чудові корисні подарунки.

Наталія Потапкіна

Попередня Нарада Місіонерського департаменту УЦХВЄ
Наступна Звернення ВРЦіРО на захист сім'ї від домашнього насильства

Вам також може сподобатися

Новини братерства

“Картонна” євангелізація

“Шануй батька твого і матір твою, не чини перелюбу, не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно… ” – ці і інші з 10 заповідей жителі Відрадного проспекту з неприхованим інтересом читали на картонних плакатах, які тримали молоді люди з церкви по вул. Кар’єрна 44.

Новини братерства

В Острозькій академії встановили рекорд одночасного читання текстів Біблії

  Водночас 1475 осіб читали Острозьку Біблію під час урочистості, присвяченої Дню Європи (17 травня), що проходила у Національному університеті «Острозька академія».

Новини братерства

Святкування 85 річчя церкви ХВЄ в місті Острозі

Місто Острог на Рівненщині, називають волинськими Афінами, де в 16 столітті формувалися підвалини української національної культури. Саме тут 16 жовтня 2011 року в приміщенні молитовного будинку відбулося святкування 85 річчя заснування церкви християн віри євангельської.