Березень 13, 2012 0 1023 Переглядів

Дитячі служителі Київщини підвищують свою кваліфікацію

Досить насиченим у плані навчання видався 2012 рік для працівників дитячого служіння церков ХВЄ  Київщини.  Ще в минулому році, командою ініціаторів дитячого служіння області, було запропоновано провести загальне навчання для підвищення кваліфікації дитячих працівників церков Київщини. Ідея отримала схвалення та підтримку братерських рад обласного і міського об’єднання церков ХВЄ.
Для організації навчального процесу та включення у навчання дитячих служителів з усіх помісних церков, досить багато зусиль було прикладено братом Олександром Озеругою, пастором «Церкви Бога Живого» та відповідальним за дитяче служіння області. Йому довелося провести індивідуальну бесіду майже з кожним із пасторів помісної церкви області та переконати у важливості такого навчання. Команда дитячих служителів «Церкви Бога Живого» стала основним ядром  в організації та плануванні навчального семінару.
Тож, після проведення всіх підготовчих робіт, про участь у навчанні заявили більше  сотні дитячих працівників з церков ХВЄ Київщини. Перша зустріч відбулася 28 січня 2012р. на базі Київського біблійного інституту. Із вступною лекцією на тему: «Біблійні основи служіння дітям» до присутніх звернувся пастор «Церкви  Бога Живого» Олександр Озеруга. Також, ділилися темами про служіння дітям сестри Лідія Садолько та Лариса Оніщук.
Оскільки групу студентів-вчителів набрано досить велику, то вирішили навчання проводити  у двох регіонах Київщини, а саме: в церкві м.Фастів та в Києві, на базі біблійного інституту.  Навчання буде  тривати протягом року, кожної останньої суботи місяця і включатиме теоретичну та практичну частину.
 Головною метою навчання  є поновлення базових знань та набуття практичних умінь дитячими працівниками для ефективного служіння дітям в помісних церквах.  Отож, вже під час другої зустрічі, яка відбулася 26 лютого, кожна з груп мала можливість слухати  деякі теми по психології, яку викладали Тетяна і Микола Мошковські, та по педагогіці, яку викладала Лідія Садолько.
Разом з тим, учасники навчальних семінарів мають можливість знайомитися, спілкуватися та обмінюватися досвідом служіння дітям. Як і завжди буває під час навчання вчителів недільної школи, брати та сестри мають можливість поділитися деякими ідеями, що використовують в служінні. А спільні молитви зміцнюють духовно та дають натхнення для подальшої праці з дітьми.
Молимося про те, що Бог допоміг ефективно служити дітям, служити з дітьми і щоб наші  діти служили наступним поколінням.

Попередня Євангелізація в служінні дітям
Наступна Семінар для керівників молоді відбувся на Буковині

Вам також може сподобатися

Служіння дітям і підліткам

Педрада відділу дитячого служіння спланувала подальшу роботу

Уже не вперше в рамках Всеукраїнського відділу дитячого служіння проходить педагогічна рада. І нещодавно, а саме 28 вересня цього року, відбулося чергове засідання, організатором та головою якого була Лариса Мурах. 

Служіння дітям і підліткам

22-24 серпня відбудеться навчання лідерів дитячого служіння

     З ласки Божої, плануємо провести наступну сесію навчання

Служіння дітям і підліткам

Служителі дитячого служіння провели звітну конференцію

21-22 листопада 2014 року на базі Київського біблійного інституту пройшла чергова звітна конференція працівників відділу дитячого служіння ЦХВЄУ.