Березень 22, 2023 0 221 Переглядів

«Коли ти береш, то наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце!» – гасло волонтерського руху «Не хлібом єдиним» з Чернігова

2022 рік став роком великого випробування для українського народу, роком розрухи, втрат та болю. Як ніколи раніше, українці згуртувалися в боротьбі за свою свободу, а християни об’єдналися для виконання Божої місії – проповіді Євангелії.

Християнський волонтерський рух «Не хлібом єдиним» започаткований вірянами п’ятдесятницьких церков Волині, Чернігівщини та інших областей, розпочав свою діяльність у місті Чернігові із початком повномасштабної війни в Україні. Основна його мета – роздаючи хліб, проповідувати Євангеліє та направляти людей шукати Бога в повсякденному житті. Щотижня впродовж двох днів у 12 локаціях міста християнська молодь безплатно роздає хліб людям, а також розповідає їм про Божу любов, що проявилася для людства через Христа. Люди бачать любов Ісуса у добрих вчинках Його народу.

До вашої уваги – випуск студії «Крок назустріч», присвячений волонтерській та проповідницькій діяльності християнського волонтерського руху «Не хлібом єдиним» у місті Чернігові.

Попередня Не залишені, не забуті, не одинокі – у Львові відбулася регіональна зустріч вдів з церков області
Наступна В Івано-Франківську посвятили Дім молитви церкви «Воскресіння»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

На Полтавщині діє 59 церков, які спрямовують зусилля на соціальну роботу та активне благовістя

«Єдність, місіонерство, пробудження» – під таким гаслом проходила звітна конференція

Новини

У Хорватії місіонери з України служать в місцях, де найскрутніша духовна ситуація

20-23 вересня відбулась робоча поїздка директора Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ