Березень 23, 2023 0 627 Переглядів

В Івано-Франківську посвятили Дім молитви церкви «Воскресіння»

Християнська громада УЦХВЄ «Воскресіння» утворилася в одному із житлових мікрорайонів Івано-Франківська у 2017 році. У 2022-му церква закінчила будівництво власного Дому молитви, а 19 березня офіційно посвятила його для подальшого служіння.

За короткий час існування церковна громада, пастором якої є молодий пресвітер Василь Данилюк, за чисельністю виросла майже вдвічі. Сьогодні богослужіння відвідують близько 150 людей.

Започатковано ряд євангелізаційних проєктів. Церква служить дітям, підліткам, молоді, сім’ям, старшим, одиноким, нужденним. У час повномасштабної війни громада активно взялась допомагати українським військовим та вимушено переміщеним особам.

На свято приїхав старший єпископ Михайло Паночко, а також старший пресвітер Івано-Франківщини Юрій Веремій, які щедро послужили словом та оразом з іншими служителями звершили молитву за посвячення нового Дому молитви.
Дмитро Фіцик.

Попередня «Коли ти береш, то наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце!» - гасло волонтерського руху «Не хлібом єдиним» з Чернігова
Наступна «Церкви Бога Живого» у Вишгороді започаткувала особливий  освітній простір для дітей ВПО та багатодітних родин

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Допомога біженцям в Україні – актуальні реквізити

Через вторгнення військ РФ та РБ, багато українців потребують прихистку

Душеопікунство
Новини регіонів

Старший єпископ відвідав Житомирщину

Церква у райцентрі Олевськ, що в Житомирській області, минулої неділі, 7 квітня, мала особливе богослужіння. Громаду віруючих відвідав старший єпископ ЦХВЄ України Михайло Паночко, який взяв участь у зібранні та разом із пасторами оглянув приміщення нового Дому молитви, що зараз перебуває у стадії будівництва.