Березень 24, 2023 0 355 Переглядів

«Церкви Бога Живого» у Вишгороді започаткувала особливий  освітній простір для дітей ВПО та багатодітних родин

Концепцією проєкту є соціалізація дітей у нові колективи та створення для них  комфортного християнського освітнього середовища.

Простір служить дітям з числа внутрішньо переміщених осіб, багатодітним родинам, дітям, що не мають змогу відвідувати школу очно та дітям, яким потрібна додаткова освітня допомога.

«Служителі вишгородської «Церкви Бога Живого» створили цей простір, щоб досягати декількох цілей: вносити Євангеліє в освіту, виховувати патріотизм, підвищувати мотивацію дітей у навчальному процесі, забезпечувати психологічною та емоційною підтримкою дітей та їхні родини», – розповідає пастор Вадим Корольчук.

Попередня В Івано-Франківську посвятили Дім молитви церкви «Воскресіння»
Наступна Як змінити руйнівні звички на збудовуючі вчилися учасники сімейної конференції на Харківщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Святкування 17-річчя церкви “Божий мир” завершилося благословенням сімейних пар

9 вересня 2012 року київська церква ХВЄ “Божий мир” святкувала своє 17-річчя. Все, що звучало, представляло красу Божої Церкви в невеликій Її частині на Теремках.

Новини братерства

Глави українських церков прибули до Брюсселю для діалогу про європерспективи України

БРЮССЕЛЬ.  Опівдні 30 вересня 2013 року делегація глав і представників Церков і релігійних організацій України прибула до Брюсселю.

Новини братерства

Новий дім молитви у Стрілках будували чотири роки

9 червня 2013 року відбулося урочисте посвячення дому молитви у селі Стрілки, Самбірського району Львівської області. Понад чотириста чоловік з’їхалися із усіх усюд Західної України щоби привітати місцеву громаду віруючих.