Березень 22, 2023 3 506 Переглядів

Не залишені, не забуті, не одинокі – у Львові відбулася регіональна зустріч вдів з церков області

Можливістю поділитися короткими свідченнями, улюбленими Біблійними віршами, заспівати псалми та послухати слова підбадьорення і нагадування від старшого пресвітера області та пасторів регіону скористалися близько 150 вдів різного віку.

Відкрила служіння завідувачка відділу жіночого служіння в області Надія Потопник. Після чого сестер привітав старший пресвітер обласного об’єднання УЦХВЄ Володимир Якимів. На прикладі благочестивої вдовиці Анни старший служитель нагадав присутнім про важливість таких служінь як піст та молитва. Також дав кілька порад на чому варто зосередитись у житті, аби не стати роздратованою та незадоволеною: пам’ятати минуле, правильно стояти в теперішньому і роздумувати про нагороду в майбутньому. Після чого присутні пастори звершили молитву благословення за вдів.

Сестрам представили відповідальну за роботу з вдовами у Львівській області Надію Журавльову. Вона поділилась з присутніми особистим свідченням та вдовиними переживаннями.

Команда жіночого відділу подбала не лише про комфортне перебування сестер під час зустрічі, а й про подарунки для всіх присутніх. Не залишили поза увагою і тих, хто не зміг прийти – сестер навідають вдома.

Пастор церкви, що приймала захід, Володимир Кравчишин вважає, що такі зустрічі є надзвичайно важливими. «Сестри здружуються, підтримують одна одну, обмінюються досвідом, адже мають схожі переживання та турботи. На таких зустрічах вони бачать, що не самотні, не залишені й не забуті. Також, такі зустрічі є допомогою для церкви у турботі про вдів.

Оксана Сухарина.

Попередня «Переважна більшість благовісників залишилася служити в Україні» – прозвітували під час робочої зустрічі благовісників у Рівному
Наступна «Коли ти береш, то наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце!» - гасло волонтерського руху «Не хлібом єдиним» з Чернігова

Вам також може сподобатися

Новини братерства

П’ятий молитовний сніданок у Києві зібрав очільників держави, політиків, дипломатів та представників церков

Парламентські молитовні сніданки є давньою традицією багатьох демократичних країн світу і слугують місцем духовного об’єднання і порозуміння політиків та урядовців…

Новини братерства

Глави українських церков прибули до Брюсселю для діалогу про європерспективи України

БРЮССЕЛЬ.  Опівдні 30 вересня 2013 року делегація глав і представників Церков і релігійних організацій України прибула до Брюсселю.

Новини братерства

Учасники звітної конференції церков ХВЄ м. Києва узгодили план заходів на рік

Звітна конференція Київського міського об’єднання ЦХВЄУ, що відбулася 1 квітня на базі церкви «Філадельфія», зібрала 94 делегати. Служителі київських церков провели аналіз роботи за останній рік та затверди плани на майбутнє.