Січень 27, 2017 0 1006 Переглядів

Обласна звітна конференція Полтавського обласного об’єднання – 2017

     Були присутні гості: Микола Петрович Синюк (перший заступник старшого єпископа України), Михайло Михайлович Мокієнко (єпископ Дніпропетровської області та регіональний заступник голови союзу), Павло Миколайович (пастор церкви «Скала Спасіння» місто Дніпропетровськ), Олег Некрасов (диякон церкви міста Джанкой).

     Браття виступали з вітальним словом до делегатів конференції бажаючи всім кріпитися в вірі і поручену справу Христом виконувати сумлінно. В першій Духовно збудовчій частині з словом наставленням до делегатів та проповіддю Божого слова виступав Михайло Михайлович Мокієнко, призвавши делегатів до твердої віри на прикладі життя апостола Павла з закликом до ревної молитви.

     В другій частині конференції єпископ Полтавської області Степан Павлусь дав звітність за духовну працю 2016 року, а також і заступники єпископа були залучені до звітності. Була  також дана можливість звітуватись усім відділам, після чого делегати мали можливість  висловити свою думку по даній звітності і дати свою оцінку. В загальному делегати, які виступали оцінюючи духовну працю усіх відділів, дали позитивну оцінку.

     Із заключним словом до делегатів конференції звернувся Микола Синюк. В свою промову, основуючи на книзі «Відкриття», де Христос звернувся до однієї із церков і сказав «Знаю твої діла, але маю проти тебе, що залишив першу любов». На основі цього слова була висвітлена думка, що Бог знає нашу працю, але завжди хоче індивідуального спілкування. Після закінчення конференції було зроблене пам’ятне фото та смачний обід для усіх делегатів.

hve.pl.ua

Попередня Набір студентів на програму «Насадження нових церков»
Наступна В гостях у сестер з Білої Церкви

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

450-річчя Пересопницього Євангелія у Новому Дворі п’ятидесятники та православні відзначили разом

450-річчя Пересопницького Євангелія стало чудовим підґрунтям для поширення Доброї Новини в містах та селах. Євангелізаційний захід з цієї нагоди відбувся у поселенні Новий двір міста Рівне.

Новини регіонів

Освітяни Дніпропетровщини про можливості християнської освіти

     1 березня у Біблійному коледжі «Світло Євангелія» відбулася робоча зустріч членів Дніпропетровського обласного відділу освіти ЦХВЄУ, у якій взяли участь відповідальні за освіту в церквах та викладачі духовних навчальних закладів області.

Новини регіонів

Евангельское движение на Днепропетровщине


Михаил Мокиенко, кандидат исторических наук

Веков настала перемена, когда на землю Ты сошел

В этом году томаковская церковь «Возрождение» празднует 120 летие. Когда мы празднуем такие даты, то мы хотим, чтобы верующие люди научились думать, а думающие люди научились верить.