Грудень 31, 2014 0 1589 Переглядів

Тривають звітні конференції обласних об’єднань: Одещина зустріла снігопадом, а Закарпаття – виборчим процесом

     27 грудня 2014 року, відбулася чергова звітна конференція церков Одеської області.  Близько ста служителів з церков області приїхали до Іллічівська.

     Брати і сестри заслухали звіти керівників відділів та старшого пресвітера об’єднання Одеської області, єпископа Сергія Крученюка, який підвів підсумок  проведеній за рік роботі.

     У  духовній частині конференції, словом ділилися старший пресвітер Херсонщини, єпископ Олександр Бабійчук, а також  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який надав інформацію по роботу братерства в Україні. У своїй проповіді Михайло Степанович зробив наголос на тому, що пастори мають постійно навчатися – більше читати, готуючи духовну поживу для своєї пастви. «Ми маємо всі можливості для розвитку: є вдосталь Слова Божого, маємо додаткову літературу. Хочеться, щоб служителі Божі любили читати, всебічно розвивалися. Апостол Павло наказував Тимофію: «Поки прийду я, пильнуй читання, нагадування та науки!». Він сам носив із собою книги», – говорить  Михайло Паночко.

     Конференція пройшла в дусі єдності та братерства. Весь день сипав сніг, але Бог благословив і усі учасники конференції добралися до домівок щасливо, хоч через снігопад дорога зайняла значно більше часу. 

     Наступного дня 28 грудня Михайло Паночко разом із Сергієм Крученюком  відвідав церкву в Білгород-Дністровську, де мали спільність з Божим народом, ділилися словом, молилися за хворих, за людей, які виходили до покаяння.

1018_2

Після обіду відвідали церкву в м. Одесі, де пастором служить Леонід Вітюков. На зібрання приїхали діти із дитячого дому «Гніздечко» (43 вихованці).  А також мати-вихователь дитячого будинку сімейного типу розташованого в  Овідіопольському районі, в  с. Сухий Лиман по вул. Молодіжна, 42, Любов Миколаївна Литвин. Сестра Люба щиро дбає за діток, яких у неї восьмеро, займається їх християнським вихованням. Тому, якщо Господь поклав вам на серце допомогти цій сім’ї, можете написати за згаданою адресою.

     Це було останнє недільне зібрання у 2014-му, тому брати і сестри згадували рік, що минув: він був нелегким, але нам є за що дякувати Господа. Михайло Паночко підбадьорив та духовно укріпив братів і сестер своєю проповіддю про Божу любов.

1018_3

     ***

     20  грудня на Закарпатті відбулася річна звітна конференція служителів області. Вона проходила у молитовному будинку села Заріччя.

     Відкрив конференцію, на яку приїхало понад 120 братів, єпископ Іван Андрійович Хрипта. Звіт про  роботу церков склав старший пресвітер області, єпископ Віктор Хрипта та завідуючі відділами обласного об’єднання.

     Потім словом духовного наставлення зі служителями поділився Михайло Паночко старший єпископ ЦХВЄУ та Юрій Веремій єпископ, старший пресвітер Івано-Франківської області. Вони акцентували уваги на різних  аспектах пасторського служіння. Після проповіді  і молитви відповіли на організаційні питання делегатів конференції, та щодо політичної, соціальної та духовної ситуації в нашій країні. На Закарпатті братство тримається разом. На околицях  Ужгорода розпочалося будівництво ще одного молитовного будинку церкви ХВЄ.

     21 грудня Михайло Паночко відвідав служіння у с. Великі Ком’яти, де відбулося членське зібрання. У зв’язку із відходом у вічність пастора церкви Юрія Михайловича Поповича, виникла потреба в обранні нового старшого пастора церкви. Члени церкви обирали з трьох кандидатур шляхом голосування (деяким членам, які не могли цього дня бути у зібрані, братерська рада дозволила проголосувати заочно, передавши заклеєний конверт з іменем кандидата, за якого віддають голос – таких голосів виявилось 11). За результатами голосування вже у першому турі 2/3 голосів набрав Віктор Ісак, якого і було призначено виконуючим обов’язки старшого пастора. Брата Володимира Хрипту, за якого проголосувала теж значна кількість членів церкви, було оголошено першим заступником пастора у сані старшого диякона церкви. Призначення служителів відбулося з умовою, що через рік після випробувального терміну буде звершено ії рукопокладення. Загалом на членське служіння прийшло близько 200 членів церкви в Великих Ком?ятах. Вибори пастора у такій формі тут проводилися вперше.

     Насамкінець усі звершили молитву благословення.

Попередня Річна звітна конференція на Івано-Франківщині: серед пріоритетів - соціальна роботу та медіа служіння
Наступна Військовий капелан Артем Бабійчук: «У людей на Донбасі змінюється мислення - війна нікому не потрібна, від неї всі втомилися»

Вам також може сподобатися

Місіонерство

Делегація з України візьме участь у Міжнародній місіонерській конференції у Молдові

26 лютого 2020 року у приміщенні Київського біблійного інституту відбулося

Новини братерства
Новини братерства

Міноборони розпочало створення капеланської служби у Збройних Силах України

   Міноборони України затвердило Положення про службу військового духовенства (капеланську службу) у Збройних Силах України.