Січень 23, 2022 0 1185 Переглядів

«Ми різні, але Бог об’єднав нас в один народ» – київські церкви провели спільне водне хрещення

19 січня в церкві «Філадельфія» 25 членів кількох київських церков втілили найважливіше рішення у своєму житті – уклали завіт з Ісусом Христом. Після чого вперше, разом з іншими членами церкви, взяли участь в служінні святого причастя.

Учасникам урочистого зібрання служили словом перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок та старший пресвітер Київського міського об’єднання Сергій Вознюк, а також пастори і служителі церков, члени яких  здійснили водне хрещення.

Натхненно співав хор та групи прославлення «Церкви на Кар’єрній, 44» та «Сілоам».

Олег Гончар пастор церкви «Філадельфія» закликав слухачів до молитви за молодих вірян, а також за оновлення й освячення кожного, хто вже тривалий час є у завіті з Христом.

Диякон «Церкви на Кар’єрній, 44» Ігор Кулик порадив щойно охрещеним християнам наслідувати приклад Ісуса, долаючи різні труднощі та бути в єдності.

Пастор-місіонер з Черкащини (м. Жашків та м. Буки) Немат Багіров зазначив, що Господь надприродно діятиме через кожного, хто чутливий до Христа та відкритий до служіння Йому.

Зі словом натхнення перед прийняттям святого причастя до церкви звернувся Сергій Вознюк. Він акцентував увагу на святості та безгрішності Ісуса Христа та закликав вірян також постійно прагнути до освячення. Наголосив, що спомин смерті Господа символізує єдність християн з Ісусом та один з одним. «Ми дуже різні за багатьма ознаками, але Бог об’єднав нас в один народ», – підкреслив проповідник.

Із заключним словом до присутніх звернувся Анатолій Козачок. Він озвучив настанови щодо правильного християнського життя, коли наша основа базується на Ісусі Христі. Та наголосив на важливості співпраці з Богом і праці над собою задля досягнення досконалості. «Церква Божа красива, хоча складається з недосконалих людей», – акцентував Анатолій  Миколайович.

Зібрання завершилось урочистим врученням подарунків для тих, хто прийняв водне хрещення та потужною молитвою пасторів за охрещених й усіх присутніх вірян.

Софія Вознюк

Попередня На Волині визначили пріоритети розвитку на рік – це підтримка молоді та підвищення фахового рівня служителів
Наступна На Рівненщині церкви за рік зросли більш як на 700 нових членів – репортаж з річної конференції  

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Українські Євангельські церкви моляться про Боже рішення щодо євроінтеграції

З 18 по 20 жовтня у багатьох християнських церквах України віруючі перебували в постах і молитві за долю нашої держави. Мета такого молитовного служіння  полягає в збереженні та поширенні Біблійних моральних цінностей щодо ставлення до життя, сім’ї та інших важливих складових, притаманних українському народу.

Новини братерства

П’ятий молитовний сніданок у Києві зібрав очільників держави, політиків, дипломатів та представників церков

Парламентські молитовні сніданки є давньою традицією багатьох демократичних країн світу і слугують місцем духовного об’єднання і порозуміння політиків та урядовців…