Липень 23, 2021 0 962 Переглядів

«Служіння брата-домкрата» – семінари на тему душеопікунства стали родзинкою щорічної  сімейної зустрічі освітян братерства

З 13 по 16 липня 2021 року в смт Затока Одеської області відбулася щорічна робоча зустріч працівників Департаменту освіти УЦХВЄ.

Тема заходу, як і минулого року, була присвячена проєкту «Оновлення» та базувалася на словах апостола Павла: «Змінюйтесь оновленням вашого розуму, щоб ви пізнавали, що є Божа воля…» (Рим. 12:2). Програма містила семінари, дискусії, робочі наради, а також відпочинок та спілкування.

Ведучим спікером цього року був Ед Сівець, вчитель та викладач з м. Хмельницького, який  говорив на теми: «Мудрість від Господа» та «Служіння брата-домкрата».

У своєму першому семінарі служитель розповів про три етапи поширення мудрості через християнина. Перший – особистий, він вимагає  від віруючої людини повторювати і практикувати отримані знання від Бога. Другий – стати близькою людиною, що має потребу ділитися думками з людьми і чути їхні думки у відповідь. Третій етап – публічність: справжня  мудрість має стати відомою для великої аудиторії.

Другий семінар стосувався душеопікунства у церкві. Серед ознак, що свідчать  про надійність основи у служінні душеопікуна він назва наступні.  Опора, або адекватне розуміння і застосування біблійних принципів. Важіль — щирість, любов і доброта. Поступовість — постійність, а не бажання жити за принципом «все і одразу». І, нарешті, співмірність (вантажопідйомність) — знання, як обрати правильний час, інструменти та методи допомоги.

Учасники зустрічі продовжили гарну традицію Департаменту освіти, звершивши особливу молитву за сім’ї працівників. Брати-освітяни благословили своїх дружин приємними подарунки.

На завершення заходу служителі вислухали побажання та отримали настанови від керівника Департаменту освіти УЦХВЄ Віктора Вознюка.

Попередня Хода на захист традиційної біблійної сім'ї, м. Ковель - 8.07.2021
Наступна Хори та спів: чим славляться євангельські християни України

Вам також може сподобатися

Новини

«Щоб зупинити моральну деградацію, предмети духовного спрямування в школах мають стати базовими» – Михайло Паночко

Другий Всеукраїнський форум педагогів із духовно-морального виховання, що відбувся 5

Новини

Рада Церков обговорить вимоги карантину та нові ціни на газ з Прем’єр-міністром України

Незабаром відбудеться зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з